Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Obrobka do oceny...

    Witam chcialem pokazac moja koncepcje obrobki pewnej fotki i chcialem sprawdzic jakie jest Wasze zdanie.


    Pozdrawiam.
    Aparat

  2. #2

    Domyślnie

    trochę niebiesko i zimno nie chciało się zaznaczać skóry , ja jednak delikatny "blur" na twarz bym rzucił którymkolwiek sposobem,bonus ok szkoda że te przepały są w BW bardziej przeszkadzają ( twarz się zlewa z tłem )

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo duża klarowność. Podkreślone szczegóły cery. TO nie jest zbyt korzystne.

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar wit-o
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Prudnik-Wrocław
    Posty
    77

    Domyślnie

    Ano, w koncepcji obrobki zabraklo koncepcji na retusz cery, a nie oszukujmy sie, troche cyfrowego pudru by sie przydalo.

    Mi najbardziej podchodzi bonus, plus moja uwaga wyzej plus uwaga darkmajin o zlaniu sie twarzy z tlem

  5. #5

    Domyślnie

    Dzieki za odpowiedz ze swojej strony dodam ze to nie mial byc typowy glamour (czy jak to sie tam pisze) chodzilo mi o to zeby nie zrobiz z modelki plastikowej lali dlatego faktura skory zostala zachowana ale racja troche przesadzilem, moze dlatego ze nie bylem do konca trzezwy
    Pozdrawiam

    a jak teraz?
    Ostatnio edytowane przez moira ; 12-06-2011 o 15:40
    Aparat

  6. #6

    Domyślnie

    no zaraz lepiej..nie wiem ile w Tobie chęci, ale pędzlem jechałeś grubo.... ja wiem że nad każdym zdjęciem amatorzy nie będą siedzieć, ale im bardziej się przyłożysz tym lepszy będzie efekt

    ps. czas uaktualnić galerie na picassie

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darkmajin Zobacz posta
    no zaraz lepiej..nie wiem ile w Tobie chęci, ale pędzlem jechałeś grubo.... ja wiem że nad każdym zdjęciem amatorzy nie będą siedzieć, ale im bardziej się przyłożysz tym lepszy będzie efekt

    ps. czas uaktualnić galerie na picassie
    Dla mnie to czysta pasja ze to lubie to moge nad jedna fotka siedziec i pol nocy i zrobic 10 roznych wariantow. Co do galeri na picassie to juz nie wiem kiedy tam zagladalem ostatnio pozatym chyba za bardzo nie lubie pokazywac moich wypocin. Zdarza mi sie czasem po dawce plynow rozluzniajacych
    Pozdrawiam.
    Aparat

  8. #8

    Domyślnie

    Nie należy przesadzać ani w jedną, ani w drugą stronę. Tu mamy przykłady obu wariantów.

  9. #9

    Domyślnie

    Może się nie znam, ale usta na ostatnim coś "nie gadają do mnie", a poprzednia faktura skóry chyba wyglądała lepiej.
    ładne zdjęcie? – subiektywnie, technicznie poprawne
    +
    D90 + N 18-105 f3.5-5.6 VR + S 17-50 F2.8 + SB-700 + opcjonalnie N 50 f1.8

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •