Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie (deskorolka) Bs Heelflip

    Bardzo proszę o konstruktywna krytykę. Co jest źle, co się podoba a co nie. Na wstępie dodam że efekt winety dodany celowo podczas obróbki...


  2. #2

    Domyślnie

    dlaczego wszyscy chcą konstruktywną?
    nie wystarczy jak napiszę że mi się podoba lub nie?

  3. #3

    Domyślnie

    Dla mnie zdjecie bardzo spoko. Lubie takie. Winieta tez na plus. Moze troche kolory zbyt blade, ale zauwazylem, ze teraz taka moda. Chciałbym kiedyś takie pstryknąć to chyba komplement

  4. #4

    Domyślnie

    bardzo mi miło...
    Więc jak jacku, podoba Ci się czy nie?

    o do koloru, rzeczywiście zamierzony. Zresztą jak bym pozostawił oryginalną saturacje nie byłoby dobrze. Ściana obok skejtera jest krwisto czerwona, bardzo odwracała uwagę od naszego bohatera...

  5. #5

    Domyślnie

    Kadr jest świetny! Bardzo mi się podoba. Poświęciłbym tylko trochę czasu na selektywną obróbkę (lub jej naukę), tzn: Wybrane elementy przyciemnić/rozjaśnić, odjąć/dodać koloru.

  6. #6

    Domyślnie

    powiem tak. fajnie ze uzyles fisha, doswietliles z boku i kolo wyskoczyl. jednak mnie nie powala.
    miejscowka bardzo taka sobie (a przynajmniej kadr), mogles poswiecic z przodu i z tylu od dolu, tak aby po pierwsze oswietlic jego twarz, po drugie nie walic tak mocno po suficie i po scianach, za duzo sie dzieje na drugim planie, przez to zdjecie staje sie mniej ciekawe.
    kolorystyka pasuje do industrialnych przestrzeni.
    moim zdaniem jestes na dobrej drodze wrzucaj foty na bierzaco, jestem pewny ze nastepne beda duzo lepsze!
    D810 | D800 | 2x D610 | N50 1.8 | N 10.5 2.8 | T 11-16 2.8 | N 24-70 2.8 | N 70-200 2.8 VR | 105 VR

  7. #7

    Domyślnie

    Co do selektywnej obróbki którą sugeruje fushiro. Jednym słowem nie chce mi się bawić w takie rzeczy, wolę kombinować już w 1 fazie (podczas robienia zdjęcia) gdzie rozświetlić a gdzie nie, zamiast później bawić się godzinami w PS i grzebać się z cieniami itp itd...


    Co do wypowiedzi cammal'a.
    Dziękuję Ci serdecznie za wszystkie rady. Na pewno będę bardziej uważał. Z jednym tylko się nie zgodzę. Nie będę rzucał na chłopaczka światła centralnie od przodu, ponieważ wtedy zdjęcie już nie będzie tak przestrzenne, a zrobi się płaskie. Akurat twarz skoczka nie jest tu najbardziej istotna, tylko trik Jedynie mógł bym pokombinować żeby jakoś odbić od ściany te pioruny żeby zmiękczyć i bardziej rozproszyć błysk, ale to niestety nie studio, i czasami jest to po prostu niemożliwe...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grzybecki Zobacz posta
    bardzo mi miło...
    Więc jak jacku, podoba Ci się czy nie?
    nie
    śmietnik w kadrze sprawia że gość ginie a mogło być fajnie

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacek.gold Zobacz posta
    nie
    śmietnik w kadrze sprawia że gość ginie a mogło być fajnie
    i trzeba było tak od razu. Pisałem że proszę o konstruktywna krytykę i porady...

  10. #10

    Domyślnie

    Ja bym wolał żeby skater nie zmywał się tak bardzo z tłem.
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •