Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Zaskoczony "Piesek Preriowy"

    Antek zdecydowanie czesciej mi lubi pozowac od swojej siostry



    Uwagi i wskazowki mile widziane
    Pozdrawiam Wioletta

  2. #2

    Domyślnie

    FIO! Czy ja Ci mówiłam, że masz przeboskiego syna? Jak nie to mówię. Agent niezły z niego
    Pozdrawiam - Aga
    Trzaski w kuchni || Młode Trzaski
    D70s|N18-70|N50|S70-300|SB-800

  3. #3

    Domyślnie

    Wioletta...jak by tu powiedzieć delikatnie, acz klarownie...powściągliwie, ale zarazem mocno...nie dosłownie, ale też i bez owijania...powiem tak: nie możesz wyjść gdzieś na ulicę i cyknąc jakiś kwiatek, albo pszczółkę na przykład ?
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lechupe Zobacz posta
    Wioletta...jak by tu powiedzieć delikatnie, acz klarownie...powściągliwie, ale zarazem mocno...nie dosłownie, ale też i bez owijania...powiem tak: nie możesz wyjść gdzieś na ulicę i cyknąc jakiś kwiatek, albo pszczółkę na przykład ?

    Ups.. Czyli juz macie dosyc dzieciakow Ok postaram sie , nastepna fotka bedzie juz nie dzieci
    Pozdrawiam Wioletta

  5. #5

    Domyślnie

    a potem antek jak bedzie mial 20 lat i wpadnie np. na swietny pomysl, by przejrzec swoje albumy z dziecinstwa, by np. zrobic prezent dla babci w postaci wesolego kalendarza z wybranymi zdieciami, bedzie musial powiedziec:" sorry babciu, ze tu tylko kwiatki i pszczolki, no ale mamie doradzili, ze to sie lepiej nadaje na fotografie albumowa niz moje beztroskie dziecinstwo";p

  6. #6

    Domyślnie

    obłędny dzieciak, kapitalna mina, ja już sie nie mogę doczekać kiedy wnuczka podrośnie, bo syn to już za duży na takie zdjęcia
    pozdrawiam Piotr


  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wioletta Zobacz posta
    Ups.. Czyli juz macie dosyc dzieciakow Ok postaram sie , nastepna fotka bedzie juz nie dzieci
    Antek wygląda szałowo na tym zdjęciu
    Rób swoje i nie przejmuj się. A jeśli przyplącze się jakiś Arczik-malkontent, to znów zostanie poddany ostracyzmowi.
    Krzysztof Paszkiewicz

  8. #8
    Vodafone
    Gość

    Domyślnie

    Zajefajna mina

  9. #9

    Domyślnie

    Ooo jak milo
    Czyli jednak nie wszyscy maja dosyc dzieciakow , i dzieki bogu ufff....
    Juz sie zastanawialam gdzie ja pszczole znajde jak u nas zima pelna para
    Pozdrawiam Wioletta

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wioletta Zobacz posta
    Juz sie zastanawialam gdzie ja pszczole znajde jak u nas zima pelna para
    Wygrzebiesz jakąś spod śniegu.
    A masz zadanie następujące (sama się dopraszałaś) - ponieważ my tu nie bardzo wiemy, jak wygląda piesek preriowy (czytałem o nich za młodu w książkach o Indianach) - więc ładnie kiedyś takowego sfotografujesz i nam tu pokażesz. Ok?
    Krzysztof Paszkiewicz

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •