Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Katowice

  1. #1

    Question Katowice

    A co sadzicie o tym??

    15s, f 3,5
    proszę o opinie
    Nikon D40x; Delta Grip; N18-70; N18-55; N55-200; SB-600; Lowepro CompuDaypack; trochę pierdół
    fg MIGAWKA - galeria

  2. #2

    Domyślnie

    brak ostrośći i tyle

  3. #3

    Domyślnie

    mi się wydaje że to przez rozmiar w jakim było zamieszczone. a teraz??
    Nikon D40x; Delta Grip; N18-70; N18-55; N55-200; SB-600; Lowepro CompuDaypack; trochę pierdół
    fg MIGAWKA - galeria

  4. #4

    Domyślnie

    Moim zdaniem nadal nieostre.
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  5. #5

    Domyślnie

    Ciekawy budynek, ciekawy zestaw kolorystyczny, bardzo dobrze komponujące się niebo (kolor), szkoda, że ostrość kiepska. Przy tych parametrach ekspozycji: ISO 100, F 3.5, s 15 s, ogniskowa 18 mm , nie ma się co dziwić, że ostrość kiepska. Chyba warto było użyć ISO 400, trochę przymknąć i spaść lekko z czasem.
    D90 + N35/2 + N50/1.8 + N18-200 VR + T12-24; SB-800, SU-800; NX100 + 20-50 + 20/2.8; cokin
    moja galeria: http://fotogalerie.pl/galeria/galeria_piotrw

  6. #6

    Domyślnie

    Fajny kolorek nieba

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotr w Zobacz posta
    Ciekawy budynek, ciekawy zestaw kolorystyczny, bardzo dobrze komponujące się niebo (kolor), szkoda, że ostrość kiepska. Przy tych parametrach ekspozycji: ISO 100, F 3.5, s 15 s, ogniskowa 18 mm , nie ma się co dziwić, że ostrość kiepska. Chyba warto było użyć ISO 400, trochę przymknąć i spaść lekko z czasem.
    za Piotrem -nieżle wyszło ,trzeba tylko wyostrzyć i będzie całkiem fajna fotka ,wygląda na przemyślany kadr

    pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    za Piotrem -nieżle wyszło ,trzeba tylko wyostrzyć i będzie całkiem fajna fotka ,wygląda na przemyślany kadr

    pozdrawiam
    Lubię wyzwania, ale ja ostrzenia tej fotki bym się nie podjął.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    Lubię wyzwania, ale ja ostrzenia tej fotki bym się nie podjął.
    ja To zrobiłem i ciekaw jestem co powiesz Davidzie (Pawle_p -jeżeli każesz to usunę ,tak przy okazji ten plik jest sporo za duży nie będe go zmniejszał w tej sytułacji bo będzie służył do porównań )



  10. #10

    Domyślnie

    Jest odrobinę lepiej, ale ........................ ponieważ trzeba by znacznie bardziej, i jeszcze oprócz wyostrzania, trza by tu i ówdzie podłubać, to twierdzę, że chyba nie warto.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •