Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39
  1. #1

    Domyślnie Fujifilm X-A1 - zdjęcia

    Miał być NEX, potem Olympus. Skończyło się na Fuji X-A1. Jak, że jestem podekscytowany nową zabawką wrzucam watek i pierwsze zdjęcie na zachętę dla pozostałych posiadaczy.

    X-A1 + Fujinon 16-50 OIS
    Nikon D997 Nikkor 10-500 f/0,7, SpeedLight SB 920 GT.

  2. #2

    Domyślnie

    A wrzuciłbyś jakieś zdjęcie na 50mm z przysłoną 5,6.
    Fuji X-A1|słoiki i inne graty
    Moja Galeria | Mój Blog

  3. #3

    Domyślnie

    Cenowo dobrze sie przedstawia ten sprzęcik, w UK £379 i 27mm za free.
    NEX- 5R

  4. #4

    Domyślnie

    tol2di , znalazłem tylko takie na 50 mm i 5.6. Jak chcesz jakieś konkretne kombinacje alpejskie to pisz. Będzie okazja do wyjścia w teren i zwalenia odrobinę tłuszczu Aparat mam od tygodnia i nie zdjązyłem jeszcze go zabrać w porządny plenerek. Polują teraz na jakąś stałkę. Nie mogę się tylko zdecydować: 18 f2 czy 35 f1.4



    Nikon D997 Nikkor 10-500 f/0,7, SpeedLight SB 920 GT.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja będę miał swojego pewnie dzisiaj, ale widzę że bez stałki to się nie obędzie u mnie obowiązkowo będę musiał sobie do portretu kupić żeby lepiej rozmyć tło.
    Fuji X-A1|słoiki i inne graty
    Moja Galeria | Mój Blog

  6. #6

    Domyślnie

    No na 5.6 to raczej nie poszalejesz. A jaką stałkę planujesz? Ja myślę o 35 1.4. Chociaż chodzi mi też po głowie 60 2.4, a u mnie w Płocku jest od ręki 18 f.2. Sam nie wiem. Niby chciałbym coś bardziej portretowego, a z drugiej strony to streeta
    Nikon D997 Nikkor 10-500 f/0,7, SpeedLight SB 920 GT.

  7. #7

    Domyślnie

    Miło zobaczyć rodzinny Płock na zdjęciach
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  8. #8

    Domyślnie

    Zastanawiam się nad 35 lub 60 ale w innym wątku polecają mi 35 do portretu. 35 u mnie w Saturnie jest od ręki ale no niestety nie mam na tyle kasy żeby kupić aparat z 3 szkłami mimo że biorę go w promocji z 2 obiektywami. Osobiście też przeglądałem exify na moich zdjęciach i częściej korzystam z ogniskowej 50-70mm więc 60 była by akurat.
    Fuji X-A1|słoiki i inne graty
    Moja Galeria | Mój Blog

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hamarama Zobacz posta
    No na 5.6 to raczej nie poszalejesz. A jaką stałkę planujesz? Ja myślę o 35 1.4. Chociaż chodzi mi też po głowie 60 2.4, a u mnie w Płocku jest od ręki 18 f.2. Sam nie wiem. Niby chciałbym coś bardziej portretowego, a z drugiej strony to streeta
    Jesli moge cos doradzic: 35-ka zrobisz i portret i streeta, 18-ka raczej tylko streeta a portret jedynie calej sylwetki. Wiem, ze definicja obiektywu portretowego i portretu jako takiego, jest bardzo gumowa, ale chyba obydwaj wiemy o co chodzi 18mm masz tez w 16-50, a z ciekawosci: jaka jest dziurka na 18mm?

  10. #10

    Domyślnie

    Polecam 35/1.4 - to szkiełko mnie oczarowało w przeciwieństwie do 16-50 (chyba jakiś gorszy egzemplarz mi się dostał).

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •