Close

Strona 11 z 172 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 1719
  1. #101

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ranbir kapoor Zobacz posta
    ...Jest mala grupa ktora czekala na body w stylu retro i bardzo milo ze nikon o nich pomyslal zamiast poprawic kolejna konsumencka puszke ktora nie wymaga poprawiania
    I wszystko byłoby pięknie i miałbyś Ty i Inni rację gdyby to body było mniejsze. To jest nadal wielki kloc, tylko że w ładniejszym opakowaniu. Pal sześć jego możliwości. MZ w tego rodzaju aparacie powinna liczyć się wielkość i waga. DF jest promil mniejszy niż d600 więc gdzie ten postęp?

  2. #102
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 781

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    To do czego ma być to body? Do obrażania inteligencji użytkowników systemu?
    Nie. Czy wycofano D610 albo D800? Każdy kupi co chce. Fan technologii kupi D610 czy D5300 - ma wideo, 24 Mpx, wi-fi i GPS. I to w dodatku taniej.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 05-11-2013 o 14:58
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #103
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2012
    Miasto
    Wrocław (Żory)
    Posty
    31

    Domyślnie

    - Wysokość F3
    - Grubość F3
    - Klin na matówce (ściągany pryzmat miło widziany)

    I mogę sprzedać nerkę.

    Póki co jest taki trochę potworek, ale i tak mi się podoba. Niech po prostu wypuszczą plecki cyfrowe do F3

  4. #104

    Domyślnie

    Do istotnych braków tego korpusu zaliczyłbym również brak możliwości lewitacji. Tak się zastanawiam po co tyle narzekania? Aparat jest jaki jest a brak możliwości wymiany matówki, czy pryzmatów nie jest żadną nowością w systemie Nikona. Brak możliwości wymiany pryzmatu był już chociażby w F6. To, że niektórzy dopatrują się podobieństwa do FE2 czy FM2 nie znaczy, że nowy korpus również musi mieć możliwość zapięcia motoru MD-12. To biadolenie wygląda, jakby Nikon zmuszał każdego użytkownika do zakupu i używania tego body.

  5. #105

    Domyślnie

    Fajnie że będzie matryca z D4 w tańszym body. Być może jakość obrazowania będzie nawet lepsza niż w d4. Niestety korpus wygląda jakby nie wystarczyło pieniędzy żeby zapłacić za cały projekt i tył aparatu robił pan księgowy. Szkoda że zabrakło konsekwencji.
    Czy poza wężykiem mechanicznym, który pojawił się na którymś zdjęciu będzie możliwość podpięcia MC-36?

  6. #106

    Domyślnie

    DżemTelmeni o pieniądzach nie rozmawiają. Oni je zwyczajnie mają
    Nie to ładne co jest ładne ale co się komu podoba

    Właściwie to nie ma co się rozpisywać, chwalić czy narzekać. Jest nowy DSLR Nikona i tyle. Na drabinie produktów na stronie Nikona ten DF uplasował się powyżej D800/D800E co bardzo źle wpłynęło na moje samopoczucie Teraz mam -1 do lansu
    Panerai vel Eliot Capone

  7. #107

    Domyślnie

    Jeśli komuś naprawdę mocno zależy na GPS i Wi-Fi to chyba DF ma potrzebne wejścia.

  8. #108

  9. #109

    Domyślnie

    Narzekac nie bede bo ten aparat bedzie mi tylko znany z"internetu".
    Ale chyba NIKON powinien zainwestowac w stolarza i skonsultować sie z HASSELBLATEM na okolicznosc "STOLARSTWO w KORPUSACH SLR"
    Ostatnio edytowane przez zoom2 ; 05-11-2013 o 15:07

  10. #110

    Domyślnie

    Mini macanko po polsku: <<klik>> a narzekają nie tylko w Polsce <<klik>> Z tym, że po ochłonięciu muszę przyznać niektórym rację. Ci którzy DF kupią pewnie będą zadowoleni. Dla reszty też nie powinno to być problemem. I tak ich na niego nie będzie stać(przynajmniej na początku).
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 05-11-2013 o 15:22

Strona 11 z 172 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •