Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dziurol Zobacz posta
    Raczej nie, kupione w dobrze znanym centrum handlowym. U mnie na tej karcie nagrywa max 18 sek i buforowanie trwa okolo minuty. Na drugiej 5 minut filmu, bufor tak jak mowisz - sekunda.
    Reklamuj.Nawet oryginałom zdarzają się wpadki.Gwarancję masz wiec luzik.

  2. #12

    Domyślnie

    Znane centrum handlowe, nie gwarantuje oryginału. Zaopatrzenie się u autoryzowanego dystrybutora już tak. Pytanie gdzie się Twoje "znane centrum" zaopatruje
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  3. #13

    Domyślnie

    Czy zmiana przysłony/iso podczas nagrywania filmu w d90 coś zmienia? Czy aparat zawsze przysłonę dobiera maksymalnie otwarta a iso jest auto? Szukałem na forum, w instrukcji też nie bardzo piszą o trybie video, w sumie tylko jak je odpalać

  4. #14

    Domyślnie

    Wszystkie parametry sa takie jak je ustawisz zanim w LV wejdziesz, D90 to qpa nie filmowanie. Ale nie ma co się dziwić, pierwsza mirrorka z filmem.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kundzior Zobacz posta
    Wszystkie parametry sa takie jak je ustawisz zanim w LV wejdziesz, D90 to qpa nie filmowanie. Ale nie ma co się dziwić, pierwsza mirrorka z filmem.
    O to mi chodziło właśnie, bo zmieniałem na lv i nie widziałem różnicy a że to jest "qpa" to wiem, dlatego traktuje to tylko jako średni dodatek ;p

  6. #16

    Domyślnie

    Pokazywał ktoś na tym forum filmik nagrany D90 z Chorwacji - poszukajcie - rewelacja. Jak się potrafi (ja nie) to można coś fajnego zrobić.
    totalna amatorka

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moro Zobacz posta
    Pokazywał ktoś na tym forum filmik nagrany D90 z Chorwacji - poszukajcie - rewelacja. Jak się potrafi (ja nie) to można coś fajnego zrobić.
    Pewnie o ten chodzi, bardzo pogodny <<klik>>

  8. #18

    Domyślnie

    Moim zdaniem wina leży po stronie karty ... ja miałam zwykłego SD'ka i d90 i filmiki ok jak na razie

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturmsi Zobacz posta
    O to mi chodziło właśnie, bo zmieniałem na lv i nie widziałem różnicy a że to jest "qpa" to wiem, dlatego traktuje to tylko jako średni dodatek ;p

    Z tego co się orientuje to tylko przysłonę i ISO można zastosować do filmu, przy zmianie czasu różnic nie widzę w filmowaniu.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kundzior Zobacz posta
    Z tego co się orientuje to tylko przysłonę i ISO można zastosować do filmu, przy zmianie czasu różnic nie widzę w filmowaniu.
    Zmiana czasu jest bardzo istotna -np zastosowaniu szybkiej migawki powoduje, że dla naszych oczu/mózgu oglądana scena jest bardziej niepokojąca (przykład -sceny batalistyczne w Szeregowiec Ryan). Idealne ustawienie migawki (dla oczu/mózgu) to 1/ (2 x ilość klatek na sekundę), czyli dla 25 fps jest to 1/50s.
    A najszybciej różnicę można zobaczyć w świetle sztucznym (migającym) kiedy to przy zbyt szybkiej migawce po ekranie poruszają się pasy.....
    Zapraszam na mojego bloga: http://rafalglebowski.pl/blog/

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •