Close

Strona 64 z 96 PierwszyPierwszy ... 1454626364656674 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 640 z 958
  1. #631

    Domyślnie

    Jakis rok temu było inaczej. Kupiłem wersje 1.5.5 w pakiecie była możliwość gratisowego ugradu przez rok. Ściągnąłem wersje nowsza po kilku miesiacach, zdaje się 2.0 i używałem kilkanaście dni po czym wyskoczył komunikat ze: "(cos skopiowac, cos tam-gdzies tam wkleic)" była do tego instrukcja ale marny ze mnie programista

  2. #632

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cosnek Zobacz posta
    Jakis rok temu było inaczej. Kupiłem wersje 1.5.5 w pakiecie była możliwość gratisowego ugradu przez rok. Ściągnąłem wersje nowsza po kilku miesiacach, zdaje się 2.0 i używałem kilkanaście dni po czym wyskoczył komunikat ze: "(cos skopiowac, cos tam-gdzies tam wkleic)" była do tego instrukcja ale marny ze mnie programista
    Coś nie bardzo z Twoja pamięcią , ten komunikat nie mógł "wyskoczyć". Otrzymałeś nowy klucz do wersji 2 oraz instrukcję instalacji. Prawie rok temu system autoryzacji został uproszczony i od tamtej pory niczego nie trzeba kopiować.

  3. #633

    Domyślnie

    Tak, teraz pamiętam to była instrukcja instalacji nie potrafilem niestety tego zrobić. Mam dwa pytania: czy przy zakupie najnowszej wersji instalacja jest na tyla e prosta żebym dal rade? Oraz ile kosztuje nowy software i czy przysługuje mi jako uzytkownikowi starszej wersji zniżka na zakup. Pzdr

  4. #634

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cosnek Zobacz posta
    Tak, teraz pamiętam to była instrukcja instalacji nie potrafilem niestety tego zrobić. Mam dwa pytania: czy przy zakupie najnowszej wersji instalacja jest na tyla e prosta żebym dal rade? Oraz czy przysługuje mi jako uzytkownikowi starszej wersji zniżka na zakup. Pzdr
    1. Instalacja to dwukrotne kliknięcie, niczego nie trzeba kopiować.
    2. Masz zniżkę 50% czyli nowa wersja w cenie 49zł. Zamówienie oraz wszelkie pytania "handlowe" proszę na maila ze strony programu.

  5. #635

  6. #636

    Domyślnie

    Dostępna jest jeszcze jedna aktualizacja (build 6).
    Nowy algorytm redukcji szumu został zastosowany także we wszystkich efektach (Detale, Mikrokontrast, Wygładzanie) Dzięki temu znacznie rzadziej występuje niepożądane zjawisko jednolitych płaskich powierzchni np. na niebie.
    Efekt "Wygładzanie" ma teraz także pełne wsparcie GPU.

  7. #637

    Domyślnie

    Czekam niecierpliwie na wsparcie dla kart AMD
    I popieram zdanie uzytkownika KS o dodaniu funkcji szybkiego eksportu do PS'a
    .

  8. #638

    Domyślnie

    Wersja 2.5.5

    * Zaktualizowana biblioteka RAW.

    Dodane wsparcie m.in dla Nikon D600, Nikon 1, Sony SLT-A99, PentaX K-5 II, Panasonic FZ200, Olympus E-PL5, Canon 650D, G15.
    Zwiększona kompatybilność programu z plikami DNG.

  9. #639
    Oszczędny w słowach Awatar Leśny Władek
    Dołączył
    03 2010
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    156

    Domyślnie

    Krótkie pytanie. Chcę kupić Machinery ale nie wiem którą wersje (może trzeba obie?). Czy wersja effects to rozbudowana wersja natural tzn jak kupię effects to już mam wszystkie funkcje z natural?
    D800;N16-35/4;N24-70-200/2,8;TC-20EIII; SB700

  10. #640

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Leśny Władek Zobacz posta
    Krótkie pytanie. Chcę kupić Machinery ale nie wiem który. Czy wersja effects to rozbudowana wersja natural tzn jak kupię effects to już mam wszystkie funkcje z natural?
    Tak, wersja Effects jest bardziej rozbudowana, ma wszystkie możliwości Natural plus wiele nowych.

Strona 64 z 96 PierwszyPierwszy ... 1454626364656674 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •