Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Arrow ::: Język kamieni ::: Camrak

    Dziś dla odmiany lekka zmiana klimatu ... wybrałem się do lasu, jednak co to byłby za las bez paru kamorków
    Ciekawe czy się spodoba - bawiłem się trochę kompozycyjnie. Z technikaliów, to jest HDR.



    1. Język kamieni ...



    2. Pradawne gniazdo ...
    Pozdrawiam: Camrak
    Down Under - the place to be!

  2. #2

    Domyślnie

    Świetne te kamulce kadr bardzo ciekawy, choć może dla mnie ciut za dużo dołu, ... a i ta
    obwódka na górnym kamieniu, poza tym podoba się

    2 też sympatyczna.
    Pozdro. Wojtek

  3. #3
    Piotr_ek
    Gość

    Domyślnie

    Na jedynce masz aberrację na kamieniu (miejsce kontaktu kamienia z niebem). Kompozycja dobra.

    Dwójka poprawna. Dobra kompozycja. Szerzej się nie dało ?

    pozdr!, P.

  4. #4

    Domyślnie

    pierwsze mi sie podoba bardzo , super kolorystycznie , uciął bym troche dolu zeby nie bylo tego odblasku w LD

  5. #5
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    1nkę już chyba kolega podmienił na bez aberracji . Specyficzna perspektywa na 1 i nie w moim stylu.
    Ale 2jka bardzo ciekawa choć i tu kadrowanie nie na moją modłę . Ale tak szczerze to przyczepiłbym się tylko do nieco za mocno świecącego kamienia z lewej.

    No i świetne niebanalne miejsca.

  6. #6

    Domyślnie

    Tak - to nawet nie była czysta abberacja tylko jej wypadkowa z HDR, gdzieś się przemknłęła.

    Piotr_ek - może bedzie szersza wersja
    Pozdrawiam: Camrak
    Down Under - the place to be!

  7. #7

    Domyślnie

    jedynka jest swietna... szkoda ze z lewej troche przyciasnawo. ale pozatym OK. dwojka tez niczego sobie.

  8. #8

    Domyślnie

    a mnie podoba się dwójka z tymi gałęziami jak macki

  9. #9

    Domyślnie

    b. ciekawe miejsca. W 1 podoba mi się woda z odbiciem (reszta dopowiedziana). 2 b. ciekawa

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kulten Zobacz posta
    1nkę już chyba kolega podmienił na bez aberracji . Specyficzna perspektywa na 1 i nie w moim stylu.
    Ale 2jka bardzo ciekawa choć i tu kadrowanie nie na moją modłę . Ale tak szczerze to przyczepiłbym się tylko do nieco za mocno świecącego kamienia z lewej.

    No i świetne niebanalne miejsca.
    W pełni się zgodzę.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •