Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Agata, Agata... i Agata z bonusem:)

    Ostatnio pokazałem jedno, chyba najmniej udane (z tych w miare udanych) z pleneru.

    Teraz kolejne dwa ... i mały bonus.

    1.
    Tutaj starałem sie uzyskać "efekt kliszy" (kolory i takie tam) w klimatach hmm Reali ?



    2.





    3. Bonus



    Sporo tego ziarna wyszło, zwłaszcza po zmniejszeniu...
    Nu ale taką miałem koncepcje.
    To właściwie taki kolejny eksperyment.

    Pozdrawiam i miłego, lub niemiłego:P oglądania.

    Konstruktywna krytyka jak zwykle BARDZO mile widziana.

    Aaaa - co do przepałów (o których pod ostatnim moim zdjęciem była dyskusja) - na 1 i 3 nie ma ani jednego przepalonego, nawet jednego pikuśnego pikselątka. Na 2 - przyznaje się do paru pojedynczych na niebie (gdzie wartość R i G uderzyła w 255). Pewnie tyle by sie dało wyciągnać z CR, ale jako, że mnie akurat tam nie rażą, to tego robić nie będę. Jakiś ignorant ze mnie, widać
    ef-ixy, de-ixy plus pare gratow starszych ode mnie.
    tomaszpietrek.carbonmade.com

  2. #2

    Domyślnie

    Z całego zestawu tylko drugie zdjęcie przyjemnie się ogląda. Ma ciekawy kadr, pozę i kolorystykę pasującą do całego układu. Natomiast fotka 1 według mnie trąci chaosem, jasne tło, jasna koszula, ostry makijaż .. taki młynek z tego wyszedł. Na fotce 3 brakuje mi ostrości, i uczucia w tym całusie :]
    D90 + N18-105VR + SDV - 10 | Canon 50D + C17-85 + Sherpa 250R
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  3. #3

    Domyślnie

    nie przemawia do mnie fryzura modelki - na 2 wygląda jakby miała czapkę :\ bez urazy oczywiście, ale to też wina kadrowania, jak coś wyłazi z rogu to wydaje sie większe i przytłaczające... I think ;P
    na 1 skóra nie wygląda dobrze, te zabiegi spowodowały jakiś dziwny "brudny" efekt
    3 jest najlepsza - urocza podoba się

  4. #4

    Domyślnie

    1. Obróbka trochę za kontrastowo jak dla mnie (co prawda światło agresywne, ale cieniomto nie pomaga)
    2. Włosy wyglądają jak wielka peruka, poza tym super, gdyby nie ten mały szczegół
    3. Przyjemna, ale raczej albumowa, dziąsła zamiast zębów (że tak powiem) nie wyglądają najlepiej, ale jest naturalnie (w miarę). Coś się oczka zamgliły.

  5. #5

    Domyślnie

    o, dziekuje Wam za te uwagi. Bede o nich pamietal nastepnym razem (a przynajmniej bede sie staral pamietac ).

    Przyznam, że taki rodzaj obrabiana zdjęć jest czasochłonny i trudny do opanowania (w koncu warstw w pizdziu ) i trudno sie wystrzec błędów, ale mam nadzieje, że warto... i że jakiś swój styl wypracuje (ale bez popadania w rutyne i powtarzania go zawsze i wszedzie) ). W sumie póki co co fotka to zupełnie inne podejście do obróbki...

    pozdr
    ef-ixy, de-ixy plus pare gratow starszych ode mnie.
    tomaszpietrek.carbonmade.com

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •