Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Jak się robi bańki mydlane według Zuzi?

    Witam wszystkich serdecznie. Jest to mój pierwszy post, w którym zamieszczam zdjęcia na forum. Głównie robię to w celu uzyskania rzetelnych ocen moich zdjęć oraz wskazówek na przyszłość. Nie potrafię jednak podejść do tego bez pewnej dozy emocji, gdyż umieszczone zdjęcia prezentują moją małą chrześnicę Zuzannę, której każda nowa umiejętność jest dla mnie powodem do zachwytu .
    Wierzę jednak, iż pomożecie mi postawić kolejne właściwe kroki we wspaniałej dziedzinie jaką jest fotografia.

    1. Moczymy mieszadełko.

    2. Dmuchamy ile siły w płucach.

    3. A oto efekty.

    4. No dobra, trochę mama pomagała

    patrzę, podglądam obserwuję ...

    D600 D90 | S15/2.8 | N28/1.8 | S50/1.4 | N85/1.8 | SB-900

  2. #2

    Domyślnie

    1, 2, 4 - dla mnie bardzo fajne, ciepłe zdjęcia. Będzie pamiątka
    Aha, 1,2 moim zdaniem ładnie doświetlone - zorientowałem się dopiero oglądając 4

  3. #3

    Domyślnie Debiut.

    Cytat Zamieszczone przez hobbits Zobacz posta
    1, 2, 4 - dla mnie bardzo fajne, ciepłe zdjęcia. Będzie pamiątka
    Aha, 1,2 moim zdaniem ładnie doświetlone - zorientowałem się dopiero oglądając 4
    Dziękuję, za ocenę mojego debiutu na forum.
    Rzeczywiście sporo uwagi poświęciłem na doświetlenie 1 i 2.
    Zdjęcia 3 i 4 dołożyłem aby powstała całość, choć osobiście uważam je za słabsze.

    Maiłem jednak nadzieję, iż większe grono forumowiczów udzieli mi rzeczowej krytyki.
    Oby było lepiej następnym razem pod względem zdjęć oraz opinii .
    patrzę, podglądam obserwuję ...

    D600 D90 | S15/2.8 | N28/1.8 | S50/1.4 | N85/1.8 | SB-900

  4. #4

    Domyślnie

    No to ja jeszcze kilka słów. Myślę, że można uznać Twój debiut za udany.
    Rzeczywiście dziecko jest ładnie oświetlone i trudno tutaj cokolwiek zarzucić.
    Na trójce drażni mnie trochę przepalone niebo, gdyż dość mocno bije po oczach.
    Na jedynce i dwójce kompozycję zaburza nieco usytuowane z tyłu drzewo, które odciąga trochę uwagę od dziewczynki.
    Są to jednak według mnie drobiazgi, gdyż generalnie zdjęcia mogą się podobać. Pzdr.
    D300s, S50-150/2.8 HSM II, 50/1.4G, 35/1.8G, SB600 i FF/BF

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez psm Zobacz posta
    Dziękuję, za ocenę mojego debiutu na forum.
    Nie czuję się na siłach oceniać, napisałem tylko, co mi się podobało

    Cytat Zamieszczone przez psm Zobacz posta
    Rzeczywiście sporo uwagi poświęciłem na doświetlenie 1 i 2.
    Zdjęcia 3 i 4 dołożyłem aby powstała całość, choć osobiście uważam je za słabsze.

    Maiłem jednak nadzieję, iż większe grono forumowiczów udzieli mi rzeczowej krytyki.
    Oby było lepiej następnym razem pod względem zdjęć oraz opinii .
    Powodzenia!

  6. #6

    Domyślnie

    Urocza modelka i bardzo ładna seria! Duży plus za bardzo ciepłą tonację i słońce na włosach dziecka.

    Osobiście zdjąłbym tylko trochę koloru, bo mam wrażenie że jest trochę przesycony.

  7. #7

    Domyślnie

    Również moim zdaniem kolory są za bardzo nasycone. Widać, że światło było raczej trudne do opanowania ale ładnie zmniejszyłeś kontrasty. Czekam na kolejne odsłony, chętnie poobserwuję Twoje postępy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •