Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: bateria do D70

  1. #1

    Domyślnie bateria do D70

    witam,
    orientujecie sie moze czy istnieje lepsza bateria do D70 niz Li-ion EN-EL3 7.4V 1400mAh?

    pozdrawiam, M.

  2. #2

    Domyślnie

    Powiem Ci tak. Zamienniki są dużo... gorsze. Wolę jednak oryginał pomimo jego ceny. Miałem D70 z oryginałami i zamiennikami... i jednak lepiej z oryginałem.
    Troszkę gratów w ciężkiej torbie....

  3. #3
    Gaduła Awatar SlaWasII
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    malownicza wieś Słocina, co to już jej ni ma...
    Posty
    1 225
    Wpisów
    40

    Domyślnie

    Nie ma lepszej baterii. Jak Ci brakuje mocy, możesz pomyśleć o gripie, do którego wsadzisz dwie oryginalne baterie. Niestety, nie ma oryginalnego gripa do D70.
    A tak w ogóle, to nie rozumiem dlaczego poszukujesz lepszej?! Może ta Twoja jest już stara i nie ma pojemności? Robisz więcej niż 500 zdjęć na sesję? Tyle mniej więcej wytrzymują akku Nikona. Może w D70 trochę mniej ale to ten rząd. Osobiście wolałbym raz na kilkaset zdjęć wymienić zapasową baterię, którą zawsze mam w pełni naładowaną w plecaku, niż kupować qusi-gripa - np. wynalazek Delty za 200zł.
    No chyba, że jedziesz gdzieś w jakieś dzikie miejsce gdzie nie ma prądu... wtedy i grip, do którego możesz wsadzić zwykłe paluszki, i kilka oryginalnych akumulatorków jest niezbędne.
    Зоркий 4 | ЛОМО-компакт-автомат | Prakitica MTL50 | D60 | D80 | kilka słoików | Nokia... Szczyt marzeń: D500 | 24-70/2.8

  4. #4

    Domyślnie

    Tylko po co lepsza? Tyle ile można fotek pstryknąć D70/s na jednym akumulatorze nie pstrykniesz innym body. Ja robiłem 700-800 fotek. Teraz na D200 robię max. 350-400.
    Pozdrawiam!
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krokodyl-lodz Zobacz posta
    Powiem Ci tak. Zamienniki są dużo... gorsze. Wolę jednak oryginał pomimo jego ceny. Miałem D70 z oryginałami i zamiennikami... i jednak lepiej z oryginałem.
    rozumiem.. rozejrze sie za ogyginalem

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SlaWasII Zobacz posta
    Jak Ci brakuje mocy, możesz pomyśleć o gripie, do którego wsadzisz dwie oryginalne baterie...
    myslalem o gripie, ale to dodatkowe 'pare kilo'... brzmi rozsadnie pomysl z zapasowa bateria w plecaku

    Cytat Zamieszczone przez stachumuszel Zobacz posta
    Tylko po co lepsza? Ja robiłem 700-800 fotek. Teraz na D200 robię max. 350-400.
    lepsza zeby na dluzej starczyla no ale skoro jest tak wydajna, to po prostu kupie druga i juz..

    DZIEKI za pomoc,
    pozdrawiam, M.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •