Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Neon1992
    Gość

    Domyślnie Odtwarzanie filmów POMOCY!!!

    Cze wszystkim. Mam taki 1 problemik, a mianowicie.... Po nakreceniu filmu wrzucam go na kompa. Wszystko jest ok. Odtwarzam go za pomoca programu Quick Player, dolaczonego na plytce, ale.... Jak moge go odtworzyc, za pomoca innego programu, jak np: Winamp? Probuje, ale nie idzie. Nie ten format. Za to windows media playerem odtwarza sie sam dzwiek. Czy jest jakis converter? Jesli tak, to bylbym wdzieczny, o podanie do niego linka. POMOZCIE!!! Z gory THX.

  2. #2

    Domyślnie

    [g:9070adca25]mov to avi[/g:9070adca25]

    google jest moim najlepszym przyjacielem
    Zapraszam Michał Klimont
    Tutaj nie radzę zaglądać: Click
    [/I]

  3. #3

    Domyślnie

    VirtualDub
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  4. #4
    Neon1992
    Gość

    Domyślnie

    Big Thx Al Bundy, a ty Nivelen, jak wiesz, to moglbys odpowiedziec normalnie, a jak nie, to bys sie wstrzymal. Wcale sie nie dziwie, ze "google to twój najlepszy przyjaciel". Wydaje mi sie tez ze jedyny.......

  5. #5

    Domyślnie

    Neon1992, normalnie ? heh, nie zawsze w zyciu dostaniesz wszystko na tacy... ja Ci ulatwiam na przyszlosc szukanie... widzisz jesli bedziesz kiedys potrzebowal czegos a nie bedzie forum ktore Ci wszystko poda i wyjasni... wtedy docenisz google.

    Pora zaczac byc samodzielnym.
    Zapraszam Michał Klimont
    Tutaj nie radzę zaglądać: Click
    [/I]

  6. #6
    Neon1992
    Gość

    Domyślnie

    Dobrze wiem co to google, ale po ch** mam szukac godzine, jak napisze posta i predzej czy puzniej, ktos mi odpowie? Jezeli ktos sie w danym temacie orientuje, to odpisze i zajmie mu to napewno duuuuuuuzo mniej czasu, niz mi szukanie, bo mam ograniczenie sciagania do 14gb miesiecznie i niedawno je przekroczylem. Teraz net mi chodzi tak szybko, ze otworzenie stronki, zajmuje ok. minute..... Predzej bym "cos zrobil" temu kompowi, niz wyswietlila by sie 2 stronka...... A zreszta ja nikogo nie zmuszam. Nie chcesz?- Nie odpowiadaj!

  7. #7

    Domyślnie

    By odtworzyć filmy w innym odtwarzaczu radze poszukać na googlach kodeka quicktimealternativ

  8. #8

    Domyślnie

    Neon:
    Jakos do tej pory nie zauwazylem, aby Nivelen byl wredny
    i nie sadze, abym wiele przeoczyl...

    Poza tym konkretne nazwy, lub chociaz linki traca czasem
    na aktualnosci, (niczego im przy tym nie ujmujac)
    a zrozumienie zasady postepowania niekoniecznie.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •