Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Mustang

  1. #1

    Domyślnie Mustang

    Co sadzicie o tym zdjeciu? jest to w sumie moje jedno z pierwszych jezeli chodzi o samochody. Krytyka bardzo mile widziana
    1.


    2.

  2. #2
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 541

    Domyślnie

    Słabe zdjęcia, nic nimi nie przekazujesz. Przynajmniej ja nic z nich nie wyczytuje, zapodaj jakieś zdjęcia całościowe.Detale które ukazałeś sa ni w kij ni w oko.
    D700 16,17-35,35

  3. #3

    Domyślnie

    no facet, takiego wozu ciemną felgą nie obskoczysz Pierwsza fota to moze być część obiecującej serii, jeśli masz możliwość to wrzuć więcej innych kadrów! Pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    1 wyostrzylbym bardziej na napisy/logo a nie lampe, felga za ciemna
    D40+grip+N18-55+N55-200mm+N50mm 1/8D+Tokina AT-X400mm f5.6

  5. #5

    Domyślnie

    niestety dzisiaj nie udalo mi sie zlapac tego niebieskiego mustanga wiec wiecej zdjec nie moglem mu zrobic, nie mam ogolnego zdiecia auta dlatego ze raczej nie dalo sie go zrobic bo samochody staly zderzak w zderzak...
    A co myslicie o tych?


    1.


    2.

  6. #6

    Domyślnie

    faktycznie, trochę ciasnota i kupa ludzi, ale coś jednak się dało zrobić Z drugiej serii znów nr 1 lepszy, nr 2 bardziej reportażowe, ale i tak w porządku - tylko winietę out i obciąć prawy dolny róg IMO - tak czy inaczej ok jak na początek Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    Coś Ty założył na obiektyw, że tak Ci winietuje (zdjęcie 3 i 4)?
    Krzysztof Paszkiewicz

  8. #8

    Domyślnie

    ... przez przypadek mialem zalozone 2 filtry i pierscien do cokina.... i jakos tak wyszlo :/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •