Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Recepta

  1. #1

    Domyślnie Recepta

    Proszę pomóżcie w jaki sposób można pokazać swoje zdjęcia. Wstawiłem zdjęcie na plfoto ale utrata jakości zdjęcia była koszmarna, jak zrobić aby uniknąć tej jakości, aby zdjęcie było możliwe do oglądania. Proszę o rade - recepte.

    Pozdrawiam Antek
    Nikon + sporo gratów pasujących do niego Aktualnie wszystko do sprzedania- koniec z fotografią ze względu na wiek.

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Wawa / Jasło
    Posty
    131

    Domyślnie

    Jesli znasz angielski to polecam bezplatna galerie internetowa www.fotopic.net
    Dostajesz 250MB na swoje zdjecia, strona ma b. duzo mozliwosci konfiguracji i mozesz zdjecia linkowac na forum. Sam jej uzywam z powodzeniem. Pozdrawiam
    D90 | 18-200 DX | 35 DX | SB-800 | Nova 3AW | Coolpix P310
    There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't.

  3. #3

    Domyślnie

    Sęk w tym że muszę najpierw zdjęcie zmniejszyć do wymaganego rozmiaru a potem jeszcze odchudzić do odpowiedniej ilości kb a to psuje mi jakośc zdjęcia.
    Zdjęcie pomniejszone i odchudzone powinno być jakościowo cacy, nie mniej dzięki za adres serwera

    Pozdrawiam Antek
    Nikon + sporo gratów pasujących do niego Aktualnie wszystko do sprzedania- koniec z fotografią ze względu na wiek.

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2004
    Miasto
    Tarnobrzeg
    Posty
    144

    Domyślnie

    Recepta na Twoje problemy znajduje się tutaj:
    http://www.cdrom.pl/index.php?title=...fotolab%C3%B3w
    Pozdrawiam wszystkich.Jacek.
    D 70 + 18-70 + 70-210/1:4-5,6 D + SB 800 + SB 26 + F 90 X

  5. #5

    Domyślnie

    Swietnie tego mi trzeba było, wilkie dzięki!

    Pozdrawiam Antek
    Nikon + sporo gratów pasujących do niego Aktualnie wszystko do sprzedania- koniec z fotografią ze względu na wiek.

  6. #6

    Domyślnie

    DZięki za linki, mnie też się przydają. Ech, co ja bym bez was - z SUN - zrobił? Pewnie bym się narobił.
    D90, 18-105 DX ED VR, 70-300G, SB600. Lovepro Nova5.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •