Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
  1. #1
    Rozmowny Awatar koffee
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów
    Posty
    553

    Domyślnie Mój debiut w tym dziale :)

    Jest to mój debiut w tym dziele ponieważ zazwyczaj fotografuję dzieci ale kiedy słonko nie dopisuje na portretowanie to pobawiłam się w makro co sprawiło ogromną przyjemność. Nawet nie wiedziałam że gapienie się godzinami w kwiatki może być tak relaksujące Mam nadzieję że komuś się spodoba I przepraszam że aż 6

    D40 + N 50/1.8 D i soczewka +8

    1.


    2.


    3.


    4.


    5.


    6.

  2. #2

    Domyślnie

    Deszcz albo woda ze zraszacza dodał dynamiki. Podoba mi się bardzo. No i robione zawodowym sprzętem makro

    .
    . . . - - - . . .

    Bla, bla, bla

  3. #3
    Rozmowny Awatar koffee
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów
    Posty
    553

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikuś Zobacz posta
    Deszcz albo woda ze zraszacza dodał dynamiki. Podoba mi się bardzo. No i robione zawodowym sprzętem makro

    .
    Ja zimno i mokro-lubna nie jestem więc poszedł w ruch zraszacz Ja byłam suchutka na słonku Do porannych ptaszków również nie należę więc na rosę bym chyba nigdy nie trafiła ;P
    No sprzęt zawodowy oczywiście najwyższej klasy
    Dziękuję za komentarz

  4. #4

    Domyślnie

    Nooo, profesjonalny sprzęt i napisy na fotach też profesjonalne
    Same zdjęcia mi również się podobają
    Kto trzymał zraszacz?
    Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
    wigi.pl

  5. #5
    Rozmowny Awatar koffee
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów
    Posty
    553

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wigi Zobacz posta
    Nooo, profesjonalny sprzęt i napisy na fotach też profesjonalne
    Same zdjęcia mi również się podobają
    Kto trzymał zraszacz?
    No oczywiście że ja w jednym ręku aparat małym palcem ustawiając ostrość a w drugim zraszacz heheh. A zdjęcia niestety podpisuję - w wielu miejscach je wystawiam i zanim zaczęłam podpisywać to zdarzało się niejednokrotnie że je "pożyczano" Nie wiem dlaczego niektórych to drażni bo osobiście nie zwracam uwagi czy zdjęcie jest podpisane czy nie.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koffee Zobacz posta
    No oczywiście że ja w jednym ręku aparat małym palcem ustawiając ostrość a w drugim zraszacz heheh. A zdjęcia niestety podpisuję - w wielu miejscach je wystawiam i zanim zaczęłam podpisywać to zdarzało się niejednokrotnie że je "pożyczano" Nie wiem dlaczego niektórych to drażni bo osobiście nie zwracam uwagi czy zdjęcie jest podpisane czy nie.
    No cóż, moje widziałem jak tylko raz pożyczyli, pewnie mam słabe foty i nie ma amatorów na nie
    Osobiście nie widzę sensu w podpisywaniu tak małych fotek, żaden z nich użytek i nikt poważny ich nie ukradnie... a jeśli ukradnie, to tylko plus dla nas

    edit
    a tak nawiasem to podpisik jest z gustem i nic przeciwko niemu nie mam - można go traktować jako identyfikację autora, ale zabezpieczenie to żadne...
    Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
    wigi.pl

  7. #7

    Domyślnie

    1/2 fajniuśkie... Choć wybrałbym mniej do pokazania. Lepszy byłby odbiór końcowy.
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  8. #8
    Rozmowny Awatar koffee
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów
    Posty
    553

    Domyślnie

    rozumiem że to nie zabezpieczenie i że tak małego zdjęcia nikt do niczego poważnego nie wykorzysta. Wiem że moje zdjęcie są kopiowane (szczególnie z DA) i trafiają w różne miejsca. Dostałam kiedyś wiadomość z prośbą o udostępnienie zdjęcia na okładkę kalendarza charytatywnego ogólnoświatowej akcji . Znaleźli autora po podpisie bo dostali je razem z wieloma innymi zdjęciami mailem. Wiem tez że jedno z moich zdjęć jest ustawione na tapecie wszystkich komputerów w jednej z kafejek internetowych (też dlatego że zdjecie było podpisane). Mimo że nie zarabiam na fotografii, kiedyś bym chciała i wiem że podpis jest dobrą wizytówką. Dowodem może być np liczba wiadomości z pytaniami o sesje chociażby na NK gdzie najprościej mnie znaleźć po imieniu i nazwisku.

  9. #9
    Rozmowny Awatar koffee
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów
    Posty
    553

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    1/2 fajniuśkie... Choć wybrałbym mniej do pokazania. Lepszy byłby odbiór końcowy.
    Masz rację - choć nie mogłam się zdecydować które lepsze a które gorsze

  10. #10

    Domyślnie

    No tak, sporo w tym racji, co piszesz. koffee, to ja poproszę o Twoje imię i nazwisko (może być na PM), poszperam sobie...
    Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
    wigi.pl

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •