Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Jak zrobić takie zdjęcie?

    Mam pytanie?
    W jaki sposób było zrobione to zdjęcie...
    A raczej w jaki sposób zostało obrobione??
    Pzdr

  2. #2

    Domyślnie

    Tylko pytanie czy tu jeszcze ze zdjęcia coś zostało.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  3. #3

    Domyślnie

    czyli co to jest całkowity fotomontaż??

  4. #4

    Domyślnie

    zobacz jak wyglądają koła.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    to nie jest zaden HDR! cud ze jeszcze bombel sie tutaj nie pojawil i powiedzial o pseudo hdr. efekt kaszana wyglada jak z bajki disneja. polecam przeczytac ten watek gdzie jest bardzo duzo powiedzianego o technice hdr.
    Klik

  7. #7

    Domyślnie

    Bombel chyba już się nie bawi w komentarze takich "hadeerów", on teraz tępi prawdziwe HDR'y Podniósł sobie poprzeczkę
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  8. #8

    Domyślnie

    jak zrzut ekranu z jakiejs gry wyglada

  9. #9

    Domyślnie

    Oj ludzie. Toż to zwykłe zdjęcie, na którym pył wygląda normalnie etc. Wrzucone do photomatixa i on tak ładnie przerabia. A bombel po prostu ma dosyć hdrów śmierdzących fotomatiksem
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  10. #10
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Skibek Zobacz posta
    Bombel chyba już się nie bawi w komentarze takich "hadeerów", on teraz tępi prawdziwe HDR'y Podniósł sobie poprzeczkę
    1. Nigdy nie tępiłem HDRów, bo je lubię i poważam; to bardzo potrzebna i pożyteczna technika. Jeśli ktoś twierdzi, że je tępię - to znaczy, że nie rozumie, co czyta.

    2. Zawsze tępiłem badziew hdropodoby. Posrane kolory i kontrasty, obniżenie (zamiast podwyższenia dynamiki), efekty photomatixa z suwakami na maxa - to włąśnie uważam za badziew. Nie mówię, żeby tego nie robić, jak się chce. Mówię tylko żeby tego nie nazywać HDRem.

    Nie wiem, jak można mnie nie rozumieć...

    To jakby porównać bitą śmietanę i gnojówkę. To i to jest pochodzenia naturalnego, i w zasadzie prawie od tego samego dawcy - a jednak różnica jest jasno wyczuwalna, prawda? Nie nazywamy jednego drugim i vice versa.

    Czego tu nie rozumieć?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •