Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Arti i 2 tony

  1. #1

    Domyślnie Arti i 2 tony

    Arti po raz drugi. Tym razem chwile po tym, jak wygrzebal sie z ponad dwoch ton piasku, ktore przez godzine zrzucano mu na glowe. Jeszcze zmarzniety i zdretwialy...

    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  2. #2

    Domyślnie

    stig, podoba mi się, pomysł fajny. Jedyne co mi się nie podoba to oczy. Wyglądają jak szklane kulki. Choć może ten typ tak ma.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  3. #3

    Domyślnie

    He he he, ma trochę zbyt zdrową cerę, jak na wygrzebanego Fajne!
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Jedyne co mi się nie podoba to oczy. Wyglądają jak szklane kulki. Choć może ten typ tak ma.
    Kwestia bocznego blysku i dodatkowego zalzawienia zwiazanego z wyczerpaniem...


    Cytat Zamieszczone przez Witek "Wisz"
    ma trochę zbyt zdrową cerę, jak na wygrzebanego
    Twarzy nie mial pod ziemia... Piach sypal sie z tasmociagu na czubek glowy (w pozycji stojacej), az przysypal go do wysokosci klatki piersiowej.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Kwestia bocznego blysku i dodatkowego zalzawienia zwiazanego z wyczerpaniem...
    No chyba, że tak.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  6. #6

    Domyślnie

    prawdę mówiąc jestem zaskoczony, że takie akcje dzieją się w Świeciu miałem okazję poznać mentalność władz samorządowych i po prostu nie wierzę, że to od nich wychodzi...
    Mogę wiedzieć gdzie to zdjęcie było robione? Oczywiście chodzi tylko i wyłącznie o zaspokojenie mojej ciekawości

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez teh_14m3 Zobacz posta
    prawdę mówiąc jestem zaskoczony, że takie akcje dzieją się w Świeciu miałem okazję poznać mentalność władz samorządowych i po prostu nie wierzę, że to od nich wychodzi...
    Ale nie sadzisz chyba, ze to wyszlo od wladz? Kuratorem i pomyslodawca "Przebudzenia -- Reaktywacji", jak i pierwszego "Przebudzenia", jest osoba calkowicie z wladzami niezwiazana. Ona rozpisala projekt, dostala akceptacje ministerstwa i rowniez stamtad srodki na to (nie wnikalem za bardzo w szczegoly, ale prawdopodobnie z dotacji unijnych). Instytucja wykonawcza od strony formalnej i technicznej jest OKSiR. Niemniej to pomyslodawczyni od poczatku do konca pelni kuratele nad calym przedsiewzieciem.


    Cytat Zamieszczone przez teh_14m3 Zobacz posta
    Mogę wiedzieć gdzie to zdjęcie było robione? Oczywiście chodzi tylko i wyłącznie o zaspokojenie mojej ciekawości
    To jeden z magazynow w mlynie w Przechowie.
    Tu fotka, jak chlopaki w pocie czola zasypywali tasmociag:
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Ale nie sadzisz chyba, ze to wyszlo od wladz?
    no właśnie trochę mnie to zdziwiło dzięki za określenie lokalizacji, bo prędzej podejrzewałbym o takie wnętrza Chełmno (sporo tam mają budynków o podobnej budowie nawet w centrum miasta) niż Świecie. Po prostu mnie cała sytuacja zaskoczyła

  9. #9

    Domyślnie

    Zdjęcie wypieszczone jak niemowlak przez babunie (widać że to co piszesz o NXie ma swoje podstawy,taka dygresja ) - podoba się, nawet bardzo. Doskonale mi tu pasuje ta "magentowa" tonacja, jedynie co mi trochę nie podchodzi ,to chyba tylko zbyt wielki jak na mój gust blur i ten piasek z lewej strony tak jakoś dziwnie zlewający się z tłem ( no chyba że to z mojej strony o jeden drink za dużo ). No ale mówią że D3 sam robi dobre zdjęcia - żartowałem.
    Pozdrawiam
    PS.Druga fotka też fajna - kolory rewelacyjne,po prostu takie jak powinny być.

  10. #10

    Domyślnie

    Marcin jak ja lubie Twoje foty szkoda że tak rzadko je pokazujesz - a oglądam tę perfekcję wykonania z prawdziwą przyiemnoscią

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •