Close

Strona 11 z 16 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 157
  1. #101

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lesiu83 Zobacz posta
    rozumie ze nie będzie mi to działac pod win7 64 bit ? :/ z tzk chciałem ten program zakupic ...
    jak będziesz miał 32-bitową wersję softu z którym wtyczki miały by współpracować (PS, NX) to wszystko będzie działać ok.

  2. #102

    Domyślnie

    Jak donosi kolega z innego forum, wtyczki te pod PS działają w środowisku W7 64bit, przynajmniej u Niego.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #103

    Domyślnie

    Nie wsytskie wtyczki działają pd 64bit.

    Np. CS4 ma możlwiośc instalacji 32 i 64 bit.
    I np. na W7 64 bit odpala wersje 32bit to wtedy mu wszytskei działają wtyczki.


    Color Efex Pro z tego co kojarze jest tylko 32 bit.

    Trzeba looknąć na strone nikonsoftware

  4. #104

    Domyślnie

    tak Color Efex Pro jest tylko 32 bit .. chodzi mi o to czy jak zainstaluje WIN7 64 BIT i na nim LR 32 BIT lub NX2 32 bit i do tego Color Efex to czy wszystko będzie śmigac ?
    Fx

  5. #105

    Domyślnie

    Tak, wszystko bedzie smigac, u mnie przynajmniej smiga, tylko tak jak pisali koledzy wyzej, bedziesz go mogl uzywac tylko w 32 bitowym sofcie.

  6. #106
    _igi
    Gość

    Domyślnie

    Uzywam od dwoch lat Color Efex Pro 3,0, ostatnio dokupiłem jeszcze Silver efex pro.

    Powiem tak - swietna sprawa, zeby zrobic cos na skroty. Zwlaszcza powalil mnie Silver Efex Pro - jest mozliwosc wymieszania kanalow (albo ustawienie predefiniowanych filtrow pelnych), ich krycia, jest piekny suwaczek do wywalania detalu (cos jak HDR), jasnosci, kontrastu, jest osobny modul do udawania kliszy fotograficznej - mamy sporo najpopularniejszych filmow, ilford, tmax, kodaki, agfy, neopany, masa tego.

    W C.E.P. w sumie najbardziej mi sieprzydawalo narzedzie do kiczowatych HDR, zeby zrobic jakąs robocza maske, do tego efekt filmu, cross-processing i pare innych narzedzi do wyciagania kolorkow. Moge tez powiedziec, ze maja fajne narzedzie do zmiekczania skory (dziala na wybranym kolorze tylko) i calkiem mily udawacz ziarna analogowego.

    A i odnosnie tego ile to kosztuje, jest pare wersji "wyposazenia" filtra, wersja full jest najdrozsza - ja ja kupilem jakos za rownowartosc 700zl, w stanach, za jakos kolo dwoch setek dolcow.

  7. #107

    Domyślnie

    A ja mam takie pytanie:
    Widze na stronie Nik'a ,ze wersja dla NX2 jest tylko do sciagniecia, nie ma wersji box. Czy po zmianie komputera albo jakis awariach bede mogl ten program zainstalowac ponownie bez zadnych dodatkowych oplat?

  8. #108

    Domyślnie

    po kupnie online dostaniesz maila z numerem seryjnym. Wystarczy tego maila wydrukowac i zachowac itd.

    pzdr.
    A.
    Ostatnio edytowane przez sejmajnejm ; 07-01-2010 o 10:50

  9. #109

    Domyślnie

    ok. Dzieki

  10. #110

    Domyślnie

    Wiadomo już coś na temat Clor Efex Pro w wersji 64bitowej? Czy producent dalej milczy? Na ich stronie nie widzę żadnych informacji na ten temat

Strona 11 z 16 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •