Close

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 62
  1. #1

    Domyślnie Kurs fotografowania w kosciele

    Witam serdecznie,
    czy orientuje się ktoś z was czy u was w mieście jest taki kurs dostępny, w ciągu najbliższych 3 miesięcy?
    Kontaktowalem się z Kuria u mnie w mieście Bydgszcz i w odpowiedzi otrzymałem, że dopiero w listopadzie 2009.
    Z góry dziękuję za pomoc

  2. #2

    Domyślnie

    O, to jak w Bydgoszczy w listopadzie, to ja bym chętnie się udał (zależy też jaka cena ;D)
    ###

  3. #3

    Domyślnie

    W Sosnowcu i Katowicach takie kursy mają być się gdzieś marzec/kwiecień
    De czy'sta + szkliwo

  4. #4

    Domyślnie

    W Krakowie najbliższy 3-4 marzec 2009, kurs 2 dniowy.

  5. #5

    Domyślnie

    W Lodzi na wiosne- chyba w kwietniu- cena to chyba na caly kraj jednakowa powinna byc? (200zl na 10lat ostatnio placilem)
    Z6II_14-30_28_28-75_40_45_105_100-400_TC2.0_DJI

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar HiPhoto
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    75

    Smile Ego te absolvo

    Cytat Zamieszczone przez --Arkadia-- Zobacz posta
    Kontaktowalem się z Kuria u mnie w mieście Bydgszcz i w odpowiedzi otrzymałem, że dopiero w listopadzie 2009.
    A to po takim "kursie z Kurii" z automatu się imprimatur na robione zdjęcia dostaje?
    ... bo ja - przepraszam Państwa - to nauki fotograficzne w Ciemniogrodzie pobierałem ...

  7. #7

    Domyślnie

    To ja przy okazji. Mam chrzciny siostrzenicy za 2 tygodnie i ...nie mam zrobionego kursu. W takim wypadku nie pozwolą mi robić zdjęć?
    D80, S18-200 OS, S30 1.4, N50 1.4, S EF-500 DG super

  8. #8

    Domyślnie

    Jak się ksiądz uprze to nie. Generalnie chodzi o kase o nic więcej, bo przecież ONI cię na tych kursach niczego nie nauczą. Mało mają z niedzielnej tacy to wymyślają różne tam "co łaska". W Sosnowcu ostatnio wymyślili, że bezterminowe "papierki" tracą ważność, w kwietniu bedzie kurs a żaswiadczenie ważne tylko na 5 lat.
    Najlepiej przed uroczystością idź do księdza, grzecznie powiedz "szczęść Boże" nie jestem, zawodowcem, a to moja siostrzenica i czy pan ksiądz (tu bez pan) ma coś przeciwko żebym zrobił sobie na pamiątkę kilka zdjęć. Księża to w większości też ludzie (choć niektórym się wydaje coś innego) i podchodzą po ludzku.
    prawie wszystko o microstockach
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  9. #9

    Domyślnie

    Kuria Włocławska organizuje co rok za 150 zł. Uczą uczą, o stroju, o zasadach, o zachowaniu itd.
    Każdy medal ma dwie strony. Ja znam księdzy którzy dodatkowo biorą kase od fotografa za pstrykanie zdjęc.
    Tam można sie poskarżyć na takiego delikwenta. Ja widze dużo pozytywów, z działalności tej instytucji.
    N

  10. #10

    Domyślnie

    Witam.

    Tak informacyjnie.
    W tym roku w Bydgoszczy taki kurs odbył się w listopadzie.Odbyły się dwa spotkania, koszt to 120zł. Uczestnik otrzymuje imienne "upoważnienie" do "obsługi" uroczystości kościelnych, ale to wcale nie znaczy, że może "wymusić " na "panu księdzu" zgodę (czyli mam identyfikator z Kurii to sie od....). Jest to raczej swojego rodzaju informacja dla kapłana że powiedzieli delikwentowi jak ma sie zachowywać w kościele itp...

    Pozdrawiam.

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •