Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie EIZO 2231W + karta grafiki

    Witam,

    dostalem od aniolkow na gwiazdke monitor jak w temacie, ma on wejscie DVI. Poniewaz w ogole nie gram na komputerze nie kupowalem nigdy karty graficznej, korzystam z wbudowanej, ktora nie ma wyjscia DVI. Mam do Was drodzy Koledzy pytania:

    1. Czy kupujac karte z wyjsciem DVI duzo zyskam (chodzi mi oczywiscie o jakosc wyswietlanego obrazu, obrobka zdjec) ?
    2. Jaka karte kupic? Jest ich cala masa, jedynie na czym mi zalezy to chlodzenie pasywne, grac w ogole nie bede.

    Pozdrawiam
    Pietia
    Ostatnio edytowane przez fIlek ; 04-01-2009 o 00:28

  2. #2

    Domyślnie

    Zapomnialem dopisac, ze plyta glowna ma zintegrowana grafike NVIDIA GeForce 6100 / nForce 430 oraz Gniazdo PCI-Express x16.

  3. #3

    Domyślnie

    Interfejs DVI może poprawić obraz w przypadku, jeśli tor analogowy jest słabej jakości. Np jeśli ostrość nie jest idealna, pojawiają się duchy za literami, falowania jednobarwnych powierzchni. W Pana przypadku ważna jest jakość samej karty. Zasadniczo ma świecić i podczas pracy dobrze by było, aby nic z niej nie odpadało. Nie ma znaczenia procesor, pamięć ani typ złącza. Dobre produkuje od lat Matrox, Elsa, a z tanich tajwański Sapphire.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PietiaPawlowicz Zobacz posta
    Zapomnialem dopisac, ze plyta glowna ma zintegrowana grafike NVIDIA GeForce 6100 / nForce 430 oraz Gniazdo PCI-Express x16.
    Po prostu kup najnowszą kartę energooszczędną czyli coś typu GeForce 9400 GT Asus Silent 512MB (pasywna) ... i radzę dołożyć wolnoobrotowy niesłyszalny wentylator ( 92mm ~1100 RPM )

    ... opis ze zdjęciem (z drogiego sklepu) http://sklep.benchmark.pl/pelny_59963.html
    Ostatnio edytowane przez Kyle ; 05-01-2009 o 22:41

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo dziekuje za pomoc

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •