Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Olga - cześć druga (ostatnia?)

    Zapraszam do oglądania,
    pewnie znów za ciemne, ale takie mają być...

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

  2. #2

    Domyślnie

    na pierwszy rzut oka to ekspresja mimiczna modelki jest taka sama wszedzie..czy stoi w kapturze na ulicy czy w spodenkach , nozki i buciki w studiu... jakos mi to jednak przeszkadza
    "Używaj serca i umysłu po to, aby wspomagać siebie i bliźnich dobrym słowem, życzliwością i budzić w nich zachwyt dobrem."

  3. #3

    Domyślnie

    niestety zacznij od flaszki z % nastepnym razem
    poza 4 i 5 zbyt ogolnikowe switalo i czesto nie doswietlenie - ale idzie wyciagnac

    niestety dziewcze jest zbyt pewna ze fotograf odwali za nia robote
    śluby, robaki, i dzieciaki a także wyprawy
    Pawel Borowka
    <')(((<-( <')(((<-( The deeper I go
    <')(((<-( The better I get

  4. #4

    Domyślnie

    Mi się podoba-ale cóz znaczy opinia amatoraPrzeglądąjąc exif-y zauważyłem podobny czas (1/125) czyżby....? tak serio.jeśli uważasz się za świadomego zaawansowanego amatora to chciałbym kiededyś osiagnąć Twój poziom.

  5. #5

    Domyślnie

    spojrzałem po raz trzeci i ...leci.

    Jak dla mnie to mało ciekawie. Wiem, że piszesz o tym iż "miało być tak ciemno" tylko ja tego zupełnie nie rozumiem.
    Taki a nie inne naświetlanie sprawia, że te zdjęcia staja się jakieś "szaro bure" a tego nie lubie.
    Najbliżej czegoś ciekawego dla mnie jest zdjęcie 4te, jednak i tu się czepiam ciecia po kolanach.

    W sumie to nic mi więcej do głowy nie przychodzi jak patrze na te zdjęcia.

    pozdrawiam,
    TymancjO /Tomasz Tomanek/
    głównie |D800|D700|80-200/2.8|85/1.8|17-35/2.8|
    "...to jest moja wina, i moge ja zwalić na kogo chcę!" Homer Simpson

  6. #6

    Domyślnie

    Cholera... Zaraz mnie zlinczujecie ale jak dla mnie... modelka wygląda strasznie młodo jak na te fotki.
    Bardziej pasuje mi do zdjęcia nr 4 niż pozostałych. Z tych "pozostałych" najbardziej podoba mi się 6.
    Oświetlenie sprawia wrażenie małej kontrastowości na tych fotkach. No chyba, że mi matryca siada albo oczy
    D300 i kilka butelek z denkiem ale bez szyjki...


  7. #7

    Domyślnie

    Większość powiedziana. Ja postaram się konkretnie wypunktować co dalej.
    - współpraca z modelką - rozluźnić, zastanowić się nad nastrojem zdjęcia i tak pokierować rozmową lub modelką by się w niego wczuła
    - staranniejsze kadrowanie - tu jest kiepsko; zdjęcie to nie wycinanka w przedszkolu
    - ciemność wynika chyba z bliskiej odległości modelki od tła (plus sposobu owietlenia), co powoduje, że nie można bardziej rozświetlić postaci - odsuń modelkę ile się da, lub spróbuj zmienić oświetlenie, tak by tło było bardziej w cieniu. Studyjniak może jaki podpowie, ale wydaje mi się, że im bliżej źródło światła ma do modelki, tym będziesz miał większy kontrast między planami - ze względu na malejącą z kawdratem odległości jasność. Inna ewentualność to się odsunąć by robiąc zdjęcia z dłuższą ogniskową uzyskać mniejszą głębię ostrości i izolację modelki od tła. Wtedy będzie też można trochę swobodniej wpływać na jasność sceny, przy lepiej rozmytym tle. Niestety obie rady mogę być trudne do wykonania w zależności od możliwości.
    - balans bieli - może jednak spróbować go zmierzyć sobie na białą/szarą kartę przed zdjęciami? Albo skorygować przy obróbce, ale konsekwentnie w serii i troszkę dokładniej.

  8. #8
    piotr1027
    Gość

    Domyślnie

    Za młoda dziewczyna - czuję się trochę "zniesmaczony".

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotr1027 Zobacz posta
    Za młoda dziewczyna - czuję się trochę "zniesmaczony".
    skąd wiesz ile ma lat?
    bo sam jestem ciekaw?
    http://www.ozzy.maxmodels.pl
    Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.

  10. #10

    Domyślnie

    Wygląda na jakieś 15-16.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •