Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie stalowy, odbity w Wiśle

    Witam
    przedstawiam toruński most na Wiśle


    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Mnie sie podoba ten kadr. Konwersja tez pasuje. Lekko bardziej kontrastowo tez by bylo niezle.
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  3. #3

    Domyślnie

    Dobrze wygląda.

    Trochę dalej po prawej ręce chyba Rejs kręcili

    Pzdr

  4. #4

    Domyślnie

    Miło mi, Megazordon jestem.
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  5. #5

    Domyślnie

    No ta fotka zdecydowanie bardziej mi się podoba niż kolegi @krawczus (ta ze śmieciami)
    Świat jest pełen niezwykle ostrych, technicznie doskonałych lecz g...o wartych zdjęć.

  6. #6

    Domyślnie

    jedno z ciekawszych zdjęć tego samograja
    "Nie można w życiu zakosztować wszelkiego dobra. Treba wybrać rzecz upragnioną, którą łatwiej przyjdzie zapumnieć."

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo ladne takie starawe

    Poczatkowo przeczytalem cos dziwnego i myslalem ze bedzie jakos bardzo wizjonerskie foto tzn stalowy odbyt w Wisle ahhahhahah

  8. #8

    Domyślnie

    podoba sie i nawet nie musisz dodawac kontarstu moim zdaniem
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  9. #9
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Ładne, i tonacja i obróbka, ładny ogólny wyraz, więc to zdecydowanie na plus - ale kadr mi nie podchodzi... A przynajmniej nie do końca. Zrobić ładny kadr z długim mostem wbrew pozorom nie jest łatwo, jeśli rzeka idzie prosto i nie zakręca, a fotograf stoi na brzegu. Szukałbym jakiegoś innego kadru, z tym, że do końca nie wiem jakiego...

    Może należało wykorzystać bardziej zbiegi perspektyw: chmur, drugiego brzegu i odbić nieba na wodzie, które wszystkie biegną w jedną stronę i samego mostu, który bieży w drugą? Nie jestem pewien, głośno sobie myślę po prostu...

    Reasumując - zdjęcie uważam za dobre, jest przyjemne w odbiorze i wyróżnia się pozytywnie spośród ogółu - np. tym, że ciężką, stalową konstrukcję pokazuje w sposób lekki, co podkreśla anturaż jak niebo, mgiełki i odbicia. Ale nie rzuciło mną jeszcze o glebę z zachwytu.

  10. #10

    Domyślnie

    podoba mi się, i ta mgiełka nad wodą ciekawie wygląda

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •