Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Torba foto

  1. #1
    Blasius.G
    Gość

    Domyślnie Torba foto

    Chcialem kupic torbe na N. D90 w jakims sklepie online. Jednak to nieco trudne zadania bo ogladajac zdjecia przy produktach trudno ocenic rozmiar torby, a czytajac opisy trudno czegokolwiek sie dowiedziec. Jak myslicie- czy lepiej kupowac w "realnym" sklepie, czy zaryzykowac online?
    Znalazlem nawet dwie z opisem "...pomiesci Nikona D80 z obiektywem 18-200..." -wlasnie takich wymiarow szukam. Zeby zmiescic obiektyw do 10cm dlugi podpiety do aparatu i dodatkowy obiektyw. Chyba, ze ktos cos mi poleci konkretnego z toreb.

  2. #2
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Najlepiej idź do sklepu i przymierz. Jak na necie znajdziesz taniej - to już będziesz wiedział jaki model wybrać

    Ryzykować też można Opcja trzecia to poszukaj w dziale, było kilka ciekawych pogawędek. Koledzy pisali czego używają i co mieszczą.

    Powodzenia

  3. #3
    2x D750 | 2x MB-D16 | SB-800 | SB-900 | N24-70/2.8 | N80-200/2.8 AF-S

  4. #4
    Blasius.G
    Gość

    Domyślnie

    Chyba tak zrobie - pojde na zywo dopasowac bo te fotki w sieci nie daja pelnego obrazu toreb. Trudno nawet ich rozmiar ocenic. Dzieki.
    Drugiemu odpisujacemu dzieki za link.

  5. #5
    magmic69
    Gość

    Thumbs up

    Ja najpierw upatrzyłem sobie w sieci hama defender, poszedłem do FJ ze sprzętem [D80] żeby dopasować - mieli tylko 180-tkę więc nie poszalałem. Doszedłem jedynie do wniosku że 180 może być za duża... zamówiłem więc 160-tkę, dziś dostałem i okazało się że to strzał w dziesiątkę (!!!), rozmiar idealny - spokojnie mieści się d80 z przykręconym 55-200 (pionowo) i do tego miejsce na powiedzmy 4 szkła, i do tego mnóstwo bajerów: "piórniczek" na karty pamięci, pelerynka przeciwdeszczowa, mikrofibra, solidne metalowe karabińczyki, szeroki pasek na ramię, klapa podszyta polarem, porządne dno itp., itd. ... jednym słowem jestem 100% zadowolony i szczerze polecam!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •