Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Ramka LCD w Lenovo

    Wątków o Lenowo ciąg dalszy, przypomnę, że mam model R61i. Interesuje mnie czy ktoś spotkał się z takim problemem jak ja. Otóż odklejała i cały czas odkleja (lapek był juz raz z tego powodu w serwisie) dolna cześć ramki przy matrycy. kiedy działo mi się to za pierwszym razem po prostu wyglądało jak rozklejony but. Teraz zaczyna dziać się to samo, ramka pucza z dolnej prawej strony matrycy, zauważyłem też, że ma to wpływ na stabilność samego panelu bo w tym miejscu daje się wepchnąć minimalnie do środka. Moj R61i z serwisu wrocił zaledwie 3 tygodnie temu.

    Czy ktoś z Was miał pdobny problem, czy oddał swojego lapka do serwisu, a może wam to nie przeszkadza. Dodam jeszcze że dolna cześc ramki odkleiła mi się po pierwszym przetarciu matrycy z kurzu gdy tylko delikatnie docisnąłem do niej szmatkę.

    ot tyle na tyle
    Jadzik

  2. #2

    Domyślnie

    no fest, taki numer w lenovo... sorry za OT
    F65, N24-70/2,8, 50/1,8, SamYang 85/1,4, S150-500, SB600, D700, MB-D10
    D50&DELTA , N18-70 - żony

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mayor Zobacz posta
    no fest, taki numer w lenovo... sorry za OT
    W IBM też to było. Te ramki mają bardzo kiepskie zatrzaski. Jeżeli LCD, okablowanie do ekranu, anteny nie są we właściwych miejscach to jest to nagminne, a już jak serwis tam grzebie to jest to norma.
    Powiedz aby sprowadzili nową ramkę i nie wpychali na siłę tylko dokładnie sprawdzili czy wszystko jest we właśiwym miejscu.
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  4. #4

    Domyślnie

    Mogę prosić o zdjęcie tej matrycy ? - ewentualnie - sciagnac ramke matrycy - na dolnej czesci powinny byc dwa paski cos podobnego jak taśma - szerokosci ok 1mm - one sklejaja sie z ramką samej matrycy - jesli ich nie ma mozna poratowac sie dwustronna taśmą - a jesli bardzo to przeszkadza - odezwij się na gg/priv - podpowiem jak zalatwic to gwarancyjnie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •