Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie NIVIDIA GeForce 8600 GT

    Kupiłem nowego kompa i nie znając sie za bardzo poprosiłem o dobrą karte graficzną.
    Teraz jak oglądam zdjećia mam wrażenie, ze wszystkie są przeostrzone.
    Prosze o szczęrą do bólu odpowiedź, czy kartą, którą mam jest dobra?
    A moze inaczej, czy jest odpowiednia do obróbki zdjeć?
    Bo moze do gier jest świetna.

    KARTA
    NIVIDIA GeForce 8600 GT
    ____________________
    Nikoniki i nikkoriki... D4s, D750, D3200, rybka 16, 14-24, 70-200, 24 f/1.4, 35 f/1.4, 50f/1.4, 85 f/1.4 i na deser fuji X100
    www.stefanolszak.pl

  2. #2

    Domyślnie

    to tak naprawde troche zalezy od producenta karty. i to zarowno karty ktora miales wczesniej (bo na niej ostrzyles swoje dotychczasowe zdjecia, a moze byla mydlana, dawala nieostry obraz), i karty ktora wlasnie nabyles. 8600gt jest ok chipsetem, do gier jeszcze moze byc, a do grafiki jak nie jest zlozona na byle czym to tez jak najbardziej.
    "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - S. Lem

  3. #3

    Domyślnie

    AMD Athlon(tm) 64x2 Dual Core processor 5200+ 2,71 Ghz, 2,00 GB RAM

    taki komp + w/w karta

    moze masz racje, ze poprzednia mydliła, bo to był archaizm
    ____________________
    Nikoniki i nikkoriki... D4s, D750, D3200, rybka 16, 14-24, 70-200, 24 f/1.4, 35 f/1.4, 50f/1.4, 85 f/1.4 i na deser fuji X100
    www.stefanolszak.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siedemczwartych Zobacz posta
    AMD Athlon(tm) 64x2 Dual Core processor 5200+ 2,71 Ghz, 2,00 GB RAM
    taki komp + w/w karta
    Karta złożona na byle czym (pamięci, bierne), a nie komputer.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    Karta złożona na byle czym (pamięci, bierne), a nie komputer.
    a napisz to jak dla laika.
    Bo nic z tego nie rozumiem.
    Oznacz, to że kara jest źle złozona?
    To mozę napisz jak powinno to wyglądać?
    Dzięki
    ____________________
    Nikoniki i nikkoriki... D4s, D750, D3200, rybka 16, 14-24, 70-200, 24 f/1.4, 35 f/1.4, 50f/1.4, 85 f/1.4 i na deser fuji X100
    www.stefanolszak.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siedemczwartych Zobacz posta
    a napisz to jak dla laika.
    Dzięki
    kolega miał na myśli że jedna karta oparta na procesorze GPU GF8600GT nie jest równa drugiej też opartej na tym samym GPU.

    Istnieje całe morze firm ktore bazujac na wzorcach sprzedawanych z GPU robią swoje własne karty i np. dla przykladu
    Asus 8600GT może być np. 25 % szybszy od jakiegoś tam Pallita 8600GT (to tylko przykład więc proszę o nie wyciaganie wnioskow co do firm). A procesor graficzny - wciaż ten sam

    W Twoim konkretnym przypadku kupiłeś kartę która jest już solidnie zadomowiona na rynku i której cena spadła co najmniej o połowę w stosunku do ceny z dnia premiery. Ja tam bym sie nie martwił zanadto bo to bardzo dobry GPU był...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •