Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: prezentacja

  1. #1

    Domyślnie prezentacja

    moze ktoś wie jak zrobić taką prezentacje jakim programem ? link do prezentacji http://www.youtube.com/watch?v=xIKdp...eature=related
    D40x , D300 , D7000 ,N18-105, N 35 1.8, sb-800
    www.facebook.com/RescueOlsztyn

  2. #2

    Domyślnie

    Możesz skorzystać z programu SlideShow. Jak miałeś kontakt z PowerPointem to jesteś w domu. SlideShow działa na podobnej zasadzie. Za jego pomocą można robić naprawde bardzo skomplikowane prezentacje - to co pokazujesz to dla tej aplikacji kaszka z mleczkiem.
    Wszyscy mają Nikosie. Mam i Ja

  3. #3

    Domyślnie

    A tak wyglądają prezentacje zrobione za pomocą Windows Movie Maker : http://www.youtube.com/user/mswilk
    MarcinWilk

  4. #4

    Domyślnie

    mswilk zmień kolor tła na wstępie ten niebieski jest porażający
    Też z pod windy robię

  5. #5

    Domyślnie

    I ja także zrobiłem sobie prezentację w Windows Movie Maker ale nie widzę gdzie zmienic wymiary fotek i zapisuje mi w małej bo 640x480px a fotki mam po 3mb i jeszcze nie oglądałem tego na telewizorku ale na monitorze są słabiutkie a gdybym chciał to zapisac na DVD to co wtedy.

  6. #6

    Domyślnie

    Chyba jeden z lepszych tego typu programów to ProShow Gold http://www.photodex.com/products/proshowgold/. Na dodatek nie jest drogi około 70$, a jest naprawdę świetny i łatwy w obsłudze. Prezentację można zapisać jako plik exe (z wbudowanym odtwarzaczem), format DVD, różne formaty obrazu itd. Szczerze polecam.
    Ostatnio edytowane przez piotr_74 ; 08-08-2008 o 23:06

  7. #7

    Domyślnie

    Podpisuje się pod zdaniem poprzednika. Super aplikacja.
    Galeria wspinaczkowa
    Sony A5100 | SEL1650 | Kiedyś: Nikon FX | N24/2.8 | N85/1.8D

  8. #8

    Domyślnie

    Zdecydowanie polecam PowerDirector.
    Pracuję tylko na nim i w razie czego pomogę.
    D800 | N24-70 | SB900 |

  9. #9

    Domyślnie

    duzo lepszy pokaz niz ty pokazales mozna zrobic z programie Photo DVD Maker-na probe sciaglem wersje trial w ktorej mozna zrobic pokaz z 30 fotek i jest ekstra-wszystko ladnie wyglada, szczegolnie na duzym tv U mnie jest tylko jeden problem a mianowicie przycina sie muzyka podlozona pod głowne menu (nie wiem czy cos zle robie czy wada programu w wersji trial) Sciagnij sobie triala na probe (bedziesz mogl sie podzielic uwagami czy u ciebie tez przycina sie muzyka w głownym menu). Pełna wersja to chyba nie wiele ponad 150zł tak wiec jesli bedziesz czesto takie pokazy robil to mysle ze warto

  10. #10

    Domyślnie

    Ja zrobiłem kiedyś prezentację w Pinnacle 11, to generalnie program do montażu filmów ale można dograć ciekawe przejścia i zrobić super prezentację.
    D70s, D7200, 18-70, 18-105, Tamron 70-300, SB-800, polar

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •