Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie laptop + zewnetrzny monitor

    No niestety - starzeje się

    Mam następujący problem:

    Ibm t42 karta grafiki radeon 7500 / 1024/768
    monitor zewnetrzny 1280/1024

    Chce pracowac na zewnetrznym monitorze w jej natywnej rozdzielczosc tj. 1280/1024 ale za cholere nie moge tego ustawic - albo pracuje jedynie w 1024/1280 albo po zamknieciu klapy kompa wylacza sie albo tez pracuje w swej rozdzielczosc ale jedynie jako drugi monitor tworzac drugi pulpit

    Czy ktos pomoże ? moj stopien irytacji siega zenitu

  2. #2

    Domyślnie

    Musisz sprawdzić w specyfikacji karty graf., jaką największą rozdzielczość obsługuje na wyjściu D-SUB.

    Jeśli obsługuje, to wina leży po stronie nieumiejętnego ustawiania opcji sterownika grafiki.

  3. #3

    Domyślnie

    Masz zainstalowane oprogramowanie "Presentation Director"? tam możesz zdefiniować że ma być tylko jeden monitor i w jakiej rozdzielczości - 1280x1024 będzie działać
    pozdrawiam Sebastian

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tr0n Zobacz posta
    Masz zainstalowane oprogramowanie "Presentation Director"? tam możesz zdefiniować że ma być tylko jeden monitor i w jakiej rozdzielczości - 1280x1024 będzie działać
    pomogło - Dziekuje !!

    naszła mnie taka konkluzja: mój leciwy matrox g400 rozkłada na łopatki tego laptokowego Radeona

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Klos Zobacz posta
    pomogło - Dziekuje !!

    naszła mnie taka konkluzja: mój leciwy matrox g400 rozkłada na łopatki tego laptokowego Radeona
    To jest karta do obsługi 1024x768, ja jak miałem x31 miałem stację dokującą i w niej kartę PCI do obsługi monitora 1920x1200
    pozdrawiam Sebastian

  6. #6

    Domyślnie

    Moze dolacze sie do watku - a jak z kablem D-SUB ? Czy polecacie wymiane na jakis "markowy", jakie jest wasze zdanie na temat KITowych kabli?
    ------------------
    uczę się [;

  7. #7

    Domyślnie

    kabel musi być dobrze wygrzany
    - Żadnych kontaktów seksualnych
    - To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
    - Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.

  8. #8

    Domyślnie

    oczywiste - mój już grzeje się niecałe 12h ale do pełnych 60h jeszcze mu trochę brakuje - a co zrobić jeżeli proces wygrzewania zostanie przerwany ?

    a tak poważnie - jest jakaś producent dobrych kabli - coś na zasadzie - cena/ jakość
    Ostatnio edytowane przez kroliczy ; 18-09-2008 o 17:07 Powód: orty
    ------------------
    uczę się [;

  9. #9

    Domyślnie

    poważnie to na kitowy eizo nie narzekam
    - Żadnych kontaktów seksualnych
    - To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
    - Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.

  10. #10

    Domyślnie

    Ty masz Eizo a ja najprostszy LG coś tam na D-SUB a nie DVI. A jak nawet nim trochę poruszam to widzę ze lepiej lub gorzej ekranuje uszkodzenia - ogolnie nie jest zle ale po tym zachowaniu widze ze przydala by sie wymiana? Ktos biegly w temacie ?
    ------------------
    uczę się [;

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •