Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Move studio

  1. #1

    Domyślnie Move studio

    www.trphoto.pl
    D70(NIE CHCE GRIPA) / D200(MAM GRIPA) Nikkor 10.5mm/50mm/28-70mm/80-200mm SB 26/800 ..I na smaczek ... 622 Sunpaczek

  2. #2
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    przepiekne zdjecie .. brak szczegolow w cieniach podkresla ekspresje modelki, znudzona mina modelki swiadczy o trudzie jaki musiala poniesc bys wykonal to zdjecie, pogniecione tlo dodaje artyzmu fotografii, cienie na twarzy i biuscie podkreslaja profesjonalizm fotografa i perfekcyjne opanowanie swiatla. do tego wszystkiego zasadnosc stylizacji .. w szczegolnosci koloru kapelusza pasujacego idelanie do butow z pomponami ..

    dawno nie widzialem rownie dobrego zdjecia

  3. #3

    Domyślnie

    hshshahaha.... podoba sie ? .. taaaaa ... a nie .. to tylko złośliwy sarkazm! (No widzisz sailor... po tobie własnie niczego lepszego sie nie spodziewalem)
    www.trphoto.pl
    D70(NIE CHCE GRIPA) / D200(MAM GRIPA) Nikkor 10.5mm/50mm/28-70mm/80-200mm SB 26/800 ..I na smaczek ... 622 Sunpaczek

  4. #4

    Domyślnie

    nie no to tlo nie moze takie byc. swoja droga jak mozna tak zniszczyc tlo... nie udalo mi sie nigdy tak tla zajechc a chodze kolo zahaczam itp

  5. #5

    Domyślnie

    tło niestety nie było moje... zagięcia i pęknięcia nie byłe też moim dziełem..

    Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma!
    www.trphoto.pl
    D70(NIE CHCE GRIPA) / D200(MAM GRIPA) Nikkor 10.5mm/50mm/28-70mm/80-200mm SB 26/800 ..I na smaczek ... 622 Sunpaczek

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TRenciak Zobacz posta
    Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma!
    Jak sie nie ma co sie lubi to niekoniecznie trzeba pokazywac co sie ma

    Pomysl na takie zdjecie jest ok, ale nie w takich warunkach... Chyba zgodzisz sie?

  7. #7

    Domyślnie

    Haha ^^ Rewelacyjne zdjęcie w 100diu czegoś takiego nie widziałem o tle nie wspomnę ^^

  8. #8

    Domyślnie

    Sailor napisał już wszystko, co i mnie się cisnęło na usta jak zobaczyłem to zdjęcie. Najpierw duże oczy, a potem już nawet nie wiedziałem, na co patrzeć. Tylko on to bardzo ładnie ubrał w delikatne słowa, ja bym przemilczał, nie chcąc obrazić nikogo A tak moge się podpiąć pod jego wypowiedź Dzięki!
    Dodam tylko, że fajna fotka, jako foto-żart, albo backstage, czy nawet albumowa, ale w portrecie?!

    EDIT: chociaż nie, ten piasek i taśmy klejące - idealnie pokazany realizm!

  9. #9

    Domyślnie

    czy ta Kobieta ma lewą pierś większą od prawej?
    zwierciadlanki: D800 D750 D3 D300 F65
    nikkory: 14-24/2.8 20/2.8 28/2.8 50/1.8 70-200/2.8 VR
    manual: zenitar 16/2.8 fish, helios 44/2
    SB900 frotto cokin lowepro epson L800

  10. #10

    Domyślnie

    kazden jeden czlowiek ma mniejsza badz wieksza asymetrie...
    Świnka Maciorka w Betoniarce
    k5photoproject.wordpress.com

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •