Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie nowe body plus "stare" szkla

    witam,
    obecnie uzytkuje nikon F6, z czego jestem bardzo zadowolony, i co szczerze polecam.
    zastanawiam sie jednak nad kupieniem sobie, w ramach eksperymentu, cyfrowego korpusu. mysle tutaj albo o d300 albo o d700.
    i mam pytanie: jak beda sobie radzic z tymi korpusami szkla, ktore posiadam? mowimy tutaj o 85mm f/1.4D AF Nikkor oraz 17-35mm f/2.8D ED-IF AF-S Zoom-Nikkor.

    jak te szkla, albo raczej, jak korpus bedzie sobie z nimi radzil?

    pozdrowienia
    marcin

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kilgoretrout1979 Zobacz posta
    witam,
    obecnie uzytkuje nikon F6, z czego jestem bardzo zadowolony, i co szczerze polecam.
    zastanawiam sie jednak nad kupieniem sobie, w ramach eksperymentu, cyfrowego korpusu. mysle tutaj albo o d300 albo o d700.
    i mam pytanie: jak beda sobie radzic z tymi korpusami szkla, ktore posiadam? mowimy tutaj o 85mm f/1.4D AF Nikkor oraz 17-35mm f/2.8D ED-IF AF-S Zoom-Nikkor.

    jak te szkla, albo raczej, jak korpus bedzie sobie z nimi radzil?

    pozdrowienia
    marcin
    D300 super, myślę ( posiadając D3 ) że D700 jeszcze lepiej niż D300. Oba są pod FX, tak więc nie ma problemów.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kilgoretrout1979 Zobacz posta
    w ramach eksperymentu, cyfrowego korpusu. mysle tutaj albo o d300 albo o d700
    Przepraszam z góry za lekki sarkazm, ale chciałbym też móc tak eksperymentować . Co się tyczy obiektywów, to też zazdroszczę koledze tych szkiełek. Oczami wyobraźni widzę D700 z podpiętą doń 85.
    Marek
    D800 + parę szkiełek.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kilgoretrout1979 Zobacz posta
    witam,
    obecnie uzytkuje nikon F6, ...i mam pytanie: jak beda sobie radzic z tymi korpusami szkla, ktore posiadam? mowimy tutaj o 85mm f/1.4D AF Nikkor oraz 17-35mm f/2.8D ED-IF AF-S Zoom-Nikkor.
    Cyfrowe lustrzanki Nikona w niczym się nie różnią od swoich analogowych braci. Oczywiście mam na myśli modele pół- i w pełni profesjonalne (między innymi takie jak wymieniłeś). W pełni współpracują z obiektywami manualnymi oraz starszymi AF (bez silnika lub z silnikiem - bez znaczenia). Tak więc możesz śmiało eksperymentować z digital body

  5. #5
    Zbanowany
    Dołączył
    03 2006
    Miasto
    Pogranicze
    Posty
    1 402

    Domyślnie

    kilgoretrout1979, oba te szkła działają znakomicie zarówno w analogu, jak i DSLR.

    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •