Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Lekki statyw podrozny: Slik 714 ??

    Prosze o opinie:

    potrzebuje drugi, lekki statyw na wyjazdy, gdzie nie bardzo moge brac moj statyw glowny czyli 055XProb. Znalazlem na necie Slika 714 z karbonu - tylko 1,4 kg i 45 cm !!!

    Czy ktos to uzywa?
    Co jeszcze brali byscie pod uwage ?
    pozdrawiam - carreras
    |D300|N12-24|N17-55|N70-200VR|

  2. #2
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Ja bym wzial pod uwage Gitzo 1540T albo jego wieksza wersje 1540 jezeli kasa nie jest problemem

  3. #3

    Domyślnie

    shaolin masz takowy ? Bo właśnie rozważam zakup.
    NIKON Coolpix S510

  4. #4
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Ja nie mam bo mnie nie stac ale bawilem sie nim wystarczajaco dlugo [wersja 1540] zeby na niego zachorowac piekna maszynka...

  5. #5

    Domyślnie

    No i kupilem tego Slika, w koncu model 713 bo 714 za niski i nie bardzo mam zaufanie do 4czesciowego statywu. Bardzo stabilny, lekki, no i dosc wysoki jak na cene. W cenie kolce i torba na podpiecie jakichs akcesoriow lub dociazenie.
    Jeszcze nie focilem, ale wydaje sie byc bardzo stabilny. Wazy mniej wiecej polowe togo co 055Xprob. Troche jest nizej, ale cos za cos.
    Ostatnio mialem w walizce 055, prawie, kilogramowa glowice, dwa monopody, mnostwo zapasowych baterii paluszkow, i sporo innych akcesoriow. Przy takiej zawartosci bagazu, szybko przekracza sie limit wagowy.
    pozdrawiam - carreras
    |D300|N12-24|N17-55|N70-200VR|

  6. #6
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    To zrob rewju tak jak ja zrobilem rewju Velbona [czyli taka minirecenzje ze zdjeciami, opisem, wrazeniami] - pewnie komus sie to przyda.

    Miales to w walizce, ktora oddales na bagaz czy wziales na poklad? Ja wszystkie fotosmieci [plecak wypchany do granic mozliwosci, mala torba z analogiem i dwoma szklami, statyw] zawsze biore na poklad, a najczesciej mam kolo 20kg - na szczescie nikt tego jeszcze nie zwazyl

  7. #7
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Ja bym wzial pod uwage Gitzo 1540T albo jego wieksza wersje 1540 jezeli kasa nie jest problemem
    a ten? http://foto-net.pl/sklep/produkt1339...tzo-G2220.html wydaje się byc solidny i jak nisko można zejśc do ziemi...

  8. #8

    Domyślnie

    Ciężar: 2.35 kg
    Troszkę niezbyt lekki.
    NIKON Coolpix S510

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •