Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Pierwsze kroki

  1. #1

    Domyślnie Pierwsze kroki

    Moje pierwsze kroki w makro.Proszę o dobra rady
    Widzę Cię

    Bzzzyk

    opalanko
    D300,MB-D10,D40,N50 F/1,8,S10-20,T17-50 F/2.8,T 90 F/2,8,T 70-200 F/2,8,Raynox MNS-202,KENKO DG,SB-800

  2. #2

    Domyślnie

    Choroba, trudno się zorientować o co tak naprawdę chodzi w tym pierwszym zdjęciu. W drugim te stwory trochę małe, za to za dużo tego bezkształtnego żółto-brunatnego czegoś. Być może spowodowane ograniczeniami sprzętowymi. Z tego drugiego może coś się by dało wyciągnąć, ale trzeba bliżej podejść do much.

  3. #3

    Domyślnie

    Myślałem że hubacz nick zmienił , gdy zobaczyłem jedynke .Podoba się bardzo jak na pierwsze kroki -super.Ładny kolor , ciut może przeforsowany ,dobry kadr , ostrość tam gdzie trza .Gratki za 1 , a 2 nie leży mi w ogóle .
    Pozdrawiam Artur Moja galeria

  4. #4

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o ślimora - dla mnie rewelacja. Nie chodzi mi oczywiście o stronę techniczną zdjęcia, ale o podejście do tematu. Wbrew pozorom trudno mu zrobić interesującą fotkę, a ta jak najbardziej taka jest.
    Co do bzygów - nie podoba mi się. Małe toto, nieostre - aczkolwiek sytuacja ciekawie przyobserwowana .
    Pozdrawiam,

  5. #5

    Domyślnie

    1ka dopiero teraz to dojrzałem-w tle kropla wody .. fajne.


    pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    fajny ślimak , lecz do dopracowania

    pozdr. arachiusz
    arachiusz.pl

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki za podpowiedzi i pochwały po wakacjach zamierzam sobie dozbierać do obiektywu makro więc wtedy muchy powinienm ustrzelić większe i wyraźniejsze
    D300,MB-D10,D40,N50 F/1,8,S10-20,T17-50 F/2.8,T 90 F/2,8,T 70-200 F/2,8,Raynox MNS-202,KENKO DG,SB-800

  8. #8

    Domyślnie

    w jedynce troche mało zdecydowana ostrosc, ja nie moge znalesc ostrego punktu
    Put some fun between your legs
    -ride a horse


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •