Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Leniwa niedziela ;)

    Kilka niedzielnych pstryków, jak zwykle wszelkie uwagi będą mile widziane... (tym razem obiekt nieco trudniejszy do złapania w szczególności że na widok aparatu "głowa się chowa w piasek"

    1. Tak było rano, jak na niedzielę oczywiście więc słońce już wysoko na niebie

    2. A tak bardziej po południu... (wiem że rozmiar trochę nieludzki, ale mam nadzieję że wybaczycie)
    Pozdrawiam, Rafał
    Dwa Nikony | Szkła - całkiem jasne | błyskotki + trochę innych gratów

  2. #2

    Domyślnie

    1. ładne
    2. MZ mniejsza przysłona by była lepsza
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    1. ładne
    2. MZ mniejsza przysłona by była lepsza
    1. W sumie ciekaw jestem jak odbieracie taką obróbkę, mi się podoba, ale zakładam że nie nabrałem jeszcze dystansu do tego zdjęcia.

    2. Nie sposób się nie zgodzić, ale szkło było nieco przymknięte gdyż starałem się zrobić zdjęcia ważką latającym w okolicy, odwracam się i widzę jak młody traci równowagę, trochę nie było czasu na kręcenie
    Pozdrawiam, Rafał
    Dwa Nikony | Szkła - całkiem jasne | błyskotki + trochę innych gratów

  4. #4

    Domyślnie

    Na jedynce podoba mi się kadr i światło. Nie wiem, czy było to Twoim zamiarem (wspomniałeś o obróbce), ale skóra IMO troche za bardzo wpada w magentę. Kontrastuje z pomarańczowym tłem i wygląda, jakby się WB gdzieś zgubił.

    Jeżeli chodzi o 2-kę, to mam ambiwalente odczucia*. Sam się kiedyś odważyłem pokazać taki set i zostałęm pojechany, słusznie z reszta. Wyciągnąłem wnioski i od tamtego czasu nie robię takich eksperymentów. Chodzi generalnie o to, że kadry w takim secie powinny być bardzo starannie wyselekcjonowane. Moja uwaga dotyczy np. tego, że na kilku klatkach model uchwycony jest w bardzo podobnych pozach. Wg mnie ideą takiej prezentacji zdjęć jest obszerniejsze pokazanie danej sytuacji. Ale generalnie same kadry są fajne i sposób przygotowania zestawu też przyjemny.

    *) Taki żarcik: Jakie to są odczucia ambiwalentne? Kiedy teściowa wpadnie Twoim samochodem do rzeki...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    Na jedynce podoba mi się kadr i światło. Nie wiem, czy było to Twoim zamiarem (wspomniałeś o obróbce), ale skóra IMO troche za bardzo wpada w magentę. Kontrastuje z pomarańczowym tłem i wygląda, jakby się WB gdzieś zgubił.

    Jeżeli chodzi o 2-kę, to mam ambiwalente odczucia*. Sam się kiedyś odważyłem pokazać taki set i zostałęm pojechany, słusznie z reszta. Wyciągnąłem wnioski i od tamtego czasu nie robię takich eksperymentów. Chodzi generalnie o to, że kadry w takim secie powinny być bardzo starannie wyselekcjonowane. Moja uwaga dotyczy np. tego, że na kilku klatkach model uchwycony jest w bardzo podobnych pozach. Wg mnie ideą takiej prezentacji zdjęć jest obszerniejsze pokazanie danej sytuacji. Ale generalnie same kadry są fajne i sposób przygotowania zestawu też przyjemny.

    *) Taki żarcik: Jakie to są odczucia ambiwalentne? Kiedy teściowa wpadnie Twoim samochodem do rzeki...
    Co do jedynki, to chyba rzeczywiście trochę za bardzo wpada w magentę, ale generalnie bez niej wydawało mi się trochę blado.

    na dwójce chyba jestem w stanie się zgodzić że kadry są zbyt podobne, zamierzałem początkowo wybrać trzy, ale jakoś nie mogłem się zadecydować
    Pozdrawiam, Rafał
    Dwa Nikony | Szkła - całkiem jasne | błyskotki + trochę innych gratów

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •