Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1

    Domyślnie zdjęć nie będzie

    nawiązując do dyskusji w kwestii zdjęć dzieci - ilustracja stosunku mojej siostrzenicy do wymierzonego w nią aparatu

    d coś tam plus gadżety
    migavvki

  2. #2

    Domyślnie

    odbiegajac super bw

  3. #3

    Domyślnie

    Jakie szkło?
    Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
    D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
    Last.fm | www.marekpraski.pl

  4. #4

    Domyślnie

    sigma 10-20
    d coś tam plus gadżety
    migavvki

  5. #5

    Domyślnie

    pierwsze co mi sie rzudzilo to solid seciurity wewal to
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Niedzwiedz Zobacz posta
    pierwsze co mi sie rzudzilo to solid seciurity wewal to
    Boże!! To zdjęcie uliczne! "Orange" Ci nie przeszkadzał szanowny kolego? Jak ja nie lubię taki tekstów.. zdjęcia w mieście są skazane na takie kwiatki. Zanim by się chłopak zaczął zastanawiać żeby tych reklam nie było w kadrze ta chwila by dawno poleciała :/

    Do mnie też kiedyś ktoś się czepiał że w Centrum Warszawy była widoczna reklama na bloku. Ludzie opanujcie się

    WB - bardzo mi się podoba...
    Byliśmy ostatnio z żoną, proszę pana, w Hali Mirowskiej, gdzie ja miałem aparat Zorkę 5, zrobiłem kilka zdjęć. - Rejs

  7. #7

    Domyślnie

    Ale fakt faktem, że reklam akurat tu jak na lekarstwo i to, co jest można w minutę-osiem wystemplować.
    Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
    D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
    Last.fm | www.marekpraski.pl

  8. #8

    Domyślnie

    Lucky, chciałAm tylko zauważyć, że tam były same dziewczyny

    w kwestii solid i stemplowania - staram się zdjęć nie skracać ani nie stemplować, zwłaszcza ulicznych i żywych, takie moje "you start cropping, you stop composing" , więc przyjmuję na klatę zarzut, że być może solid zwraca uwagę zbytnio i być może niepotrzebnie, ale wywalać nie wywalam
    d coś tam plus gadżety
    migavvki

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asmo71 Zobacz posta
    w kwestii solid i stemplowania - staram się zdjęć nie skracać ani nie stemplować, zwłaszcza ulicznych i żywych, takie moje "you start cropping, you stop composing" , więc przyjmuję na klatę zarzut, że być może solid zwraca uwagę zbytnio i być może niepotrzebnie, ale wywalać nie wywalam
    I jako autor masz do tego prawo.
    Sam nie wiem, czy bym wystemplował.
    Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
    D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
    Last.fm | www.marekpraski.pl

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asmo71 Zobacz posta
    Lucky, chciałAm tylko zauważyć, że tam były same dziewczyny

    w kwestii solid i stemplowania - staram się zdjęć nie skracać ani nie stemplować, zwłaszcza ulicznych i żywych, takie moje "you start cropping, you stop composing" , więc przyjmuję na klatę zarzut, że być może solid zwraca uwagę zbytnio i być może niepotrzebnie, ale wywalać nie wywalam
    Nie wiem czy zrozumiałaś moją wypowiedź, ja Ciebie raczej bronie niż krytykuje
    Byliśmy ostatnio z żoną, proszę pana, w Hali Mirowskiej, gdzie ja miałem aparat Zorkę 5, zrobiłem kilka zdjęć. - Rejs

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •