Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    dolny ślask
    Posty
    11

    Domyślnie d60 + Battery Pack PRO

    witam
    dotarł do mnie dzisiaj w/w battery pack i w zwiazku z tym mam takie pytanie jak w d60 ustawić tryb bulb potrzebny aby w pełni wykorzystać możliwości tego battery packa, czy ktoś ma to podpiete do d60????
    d70s nikkor 18-70 ed nikkor 70-300 g sb 600 D60 + KIT + SIGMA 70-300

  2. #2

    Domyślnie Odp: d60 + Battery Pack PRO

    Nie jestem pewien ale bulb to tylko na M i A lub S. Jak krecisz pokretlem to mijasz 30s i jest bulb
    Nikon D300; Nikon MB-D10; Nikkor 24-120/3.5-5.6; Nikkor 50/1.8; Nikon SB-28;

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    dolny ślask
    Posty
    11

    Domyślnie Odp: d60 + Battery Pack PRO

    no niestety w d70s to działa a w d60 nie czy ktoś używa battery packa w wersji PRO ????
    d70s nikkor 18-70 ed nikkor 70-300 g sb 600 D60 + KIT + SIGMA 70-300

  4. #4

    Domyślnie Odp: d60 + Battery Pack PRO

    A co ma "bulb" do battery packa? Oświeć mnie, proszę.
    Krzysztof Paszkiewicz

  5. #5

    Domyślnie Odp: d60 + Battery Pack PRO

    Jedno z drugim nie ma nic wspolnego raczej, "bulp" mozna ustawic TYLKO na trybie M, pokretlem w lewo az pojawi sie napis "bulp" I po klopocie ;]

  6. #6

    Domyślnie Odp: d60 + Battery Pack PRO

    A jednak chłopaki mylicie się :]...

    Ten grip delty ma kilka funkcji związanych z Bulbem.

    .... oraz sterownik interwałów zdjęciowych. Dzięki temu można ustawić następujące funkcje:

    * Możliwość ustawienia długich czasów naświetlania z dokładnością do 1s. (maksymalnie 100 godzin).
    * Możliwość ustawienia opóźnienia samowyzwalacza z dokładnością do 1s. (maksymalnie 100 godzin)
    * Możliwość ustawienia interwałów z określeniem ilości zdjęć w serii z dokładnością do 1s. (maksymalnie 100 godzin) a także z czasem wstępnego podniesienia lustra w trybie Bulb.
    Te funkcje są sterowane przez sterownik w Gripie a nie w aparacie. Aparat musi mieć ustawione na "bulb". Przydaje się to przy bardzo długich naświetlaniach.

  7. #7

    Domyślnie Odp: d60 + Battery Pack PRO

    Cytat Zamieszczone przez boris82 Zobacz posta
    no niestety w d70s to działa a w d60 nie czy ktoś używa battery packa w wersji PRO ????
    Ściemniasz. Na nikon.pl jest nawet polska instrukcja w pdfie do D60. Więcej szczegółów na książkowej str. 44 a pdfowej 56.
    Ustawianie czasu bulb to funkcja aparatu a nie nawet najbardziej zaawansowanego i udziwnionego gripa, z jakąkolwiek nazwą.
    Ostatnio edytowane przez Kekacz ; 12-06-2008 o 13:32
    Dziewiąty najstarszy użytkownik forum.
    Sansa Clip 4 GB + Sennheiser PX100 II
    kekacz.blogspot.com

  8. #8

    Domyślnie Odp: d60 + Battery Pack PRO

    Ale tylko po ustawieniu migawki na Bulb można bawić się tymi funkcjami Gripa wymienionymi wyżej :>.

  9. #9

    Domyślnie Odp: d60 + Battery Pack PRO

    I co z tego? Sam grip nie wpływa na sposób ustawienia czasu bulb w aparacie.
    Dziewiąty najstarszy użytkownik forum.
    Sansa Clip 4 GB + Sennheiser PX100 II
    kekacz.blogspot.com

  10. #10

    Domyślnie Odp: d60 + Battery Pack PRO

    Ja nie powiedziałem że wpływa :>...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •