Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: dysk zewnetrzny

  1. #1

    Domyślnie dysk zewnetrzny

    jaki dysk zew. byscie polecili w cenie do ok 350 i pojemnosci 500 GB?

    Dzieki i pozdrawiam.
    D70s, kilka słoików i chęci do nauki

  2. #2

    Domyślnie Odp: dysk zewnetrzny

    sorry za kolejny post na ten temat, ale
    czytalem rozne posty (ostatni z lutego) ale nie znalazlem nic co by pomoglo w wyborze.

    Gdyby ktos jednak chcial pomoc
    bylbym wdzieczny
    D70s, kilka słoików i chęci do nauki

  3. #3

    Domyślnie Odp: dysk zewnetrzny

    Chlopak mojej siostry pracuje w sklepie komputerowym i polecil Jej WD MyBook. Moj kumpel szukal w necie, szukal i na koncu kupil Seagate FreeAgenta - choc mowil, ze nic ciekawego nie wyczytal. Oba dzialaja od grudnia caly czas, nie bylo z nimi problemow (oba dzialaja w polowie jako backup dysku twardego kompa i tworza kopie dysku co jakis czasm, a w polowie jako zwykly magazyn danych).
    Jakbym kupowal sobie, to bym chyba moneta rzucil, bo nie zauwazylem ZADNEJ roznicy miedzy nimi (no moze procz tego, ze Seagate swieci na pomaranczowo i dosc mocno, co by mnie w nocy moglo denerwowac, a za to WD mi sie nie podoba, bo wyglada jak wielka klucha). Prawda jest taka, ze wszystko w tej chwili jest skladane przez te same male i zolte raczki
    Pozdrawiam,
    kaktus
    (fotograf amator - w JPEGach robię)

  4. #4
    AntekEmigrant
    Gość

    Domyślnie Odp: dysk zewnetrzny

    Mam WD MyBook od miesiąca (320GB). Działa ale czasem na zwiehy. Może to dlatego że działa pod Vistą. Już raz mi się przytrafiło,że się zaciął i skasował mi kilka plików RAW. Niestety kopi plików nie miałem. Generalnie w skali od 1 do 10 daję 7.
    Zresztą kaktus ma rację. Teraz to i tak bez różnicy co kupujesz WD czy Seagate. Wszystko jest robione w Tajlandii albo Wietnamie.
    Mam jeszcze bardzo dobre doświadczenia z dyskami Toshiby ale ostatnio nie widzę ich w ofercie.

  5. #5

    Domyślnie Odp: dysk zewnetrzny

    Używam LaCie 250 i 500 GB. Chodzą bez większych problemów pod XP.

  6. #6
    Gaduła Awatar cypherdid
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    bydgoszcz/gdańsk/warszawa
    Posty
    1 141

    Domyślnie Odp: dysk zewnetrzny

    ja mam Samsungi..w sumie chyba najbardziej je lubię...Seagate chyba ma jeszcze jakiś z cachem 32MB..więc też sympatycznie
    instagram.com/darkroomnightlife

  7. #7

    Domyślnie Odp: dysk zewnetrzny

    dzieki
    D70s, kilka słoików i chęci do nauki

  8. #8

    Domyślnie Odp: dysk zewnetrzny

    Używam Seagate 750 GB polecam cena ok 500zl

  9. #9

    Domyślnie Odp: dysk zewnetrzny

    Jesli jeszcze nic nie kupiles, to wczoraj w Empiku przegladalem Chipa - jest test porownawczy wlasnie w/w sprzetu.
    Pozdrawiam,
    kaktus
    (fotograf amator - w JPEGach robię)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •