Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie KSSSE AZS PWSZ Gorzów - PKM Duda PWSZ Leszno 76:70

    Poproszę o konstruktywną krytykę Z góry dzięki za komentarze

    1.


    2.


    3.


    4.


    5.


    6.


    7.


    8.


    9.


    10.


    11.


    12.


  2. #2

    Domyślnie

    Jest akcja, jest dobrze. No i WB jest teraz w porządeczku. Możnaby jedynie chyba jeszcze jasność podciągnąć tam i ówdzie, ale i tak jest w porzo. Jako osoba zupełnie nie znająca się na tej dziedzinie fotografii widziałbym jeszcze z chęcią większe zróżnicowanie (np. przybliżenia twarzy albo inne kąty/kadry). Ale ogólnie jest naprawdę fajnie.

  3. #3

    Domyślnie

    dobre, widać akcję. widze WB lepiej opanowane niż poprzednio . Najbardziej podoba mi się 2, 4 i 6
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Poproszę o konstruktywną krytykę Z góry dzięki za komentarze
    Konstruktywnej krytyki z mojej strony nie będzie bo w ogóle nie znam się na zdjęciach sportowych, ale moim amatorskim okiem widać że dobrze Ci idzie, za każdym razem pokazujesz co rusz to lepsze ujęcia. Dla mnie jest ok, a resztę napisał już Zbyszek.
    opis w fazie przygotowań ...

  5. #5

    Domyślnie

    Przede wszystkim totalnie skopane jest kadrowanie. Proponuje kadrować ciaśniej i nie bój się kadrować w kwadrat(w niektórych przypadkach tak trzeba, chociaż za takim kadrowaniem nie przepadam). Druga sprawa to te zdjęcia są zdecydowanie za ciemne.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez projacek Zobacz posta
    Przede wszystkim totalnie skopane jest kadrowanie. Proponuje kadrować ciaśniej i nie bój się kadrować w kwadrat(w niektórych przypadkach tak trzeba, chociaż za takim kadrowaniem nie przepadam).
    No wlasnie tez nie lubie kadrowania w kwadrat i dlatego tak kurczowo trzymam sie proporcji 3:2

    Cytat Zamieszczone przez projacek Zobacz posta
    Druga sprawa to te zdjęcia są zdecydowanie za ciemne.
    Z oceną tego mam czasem problem. Moze to kwestia mojego LCD, bo na nim obrabiam i wydaje mi sie ze jest OK. Druga sprawa, ze jakoś lubie lekko niedoświetlone zdjecia

  7. #7

    Domyślnie

    Jasne, że lubisz niedoświetlone, bo takich to D80 mało wypuszcza
    A tak na serio to chyba nie zmienia się stwierdzenie - histogram najlepszym przyjacielem człowieka.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zbigniew Zobacz posta
    Jasne, że lubisz niedoświetlone, bo takich to D80 mało wypuszcza
    hehheeeheh...

  9. #9
    Zbanowany
    Dołączył
    03 2006
    Miasto
    Pogranicze
    Posty
    1 402

    Domyślnie

    1, 6, 7 różnią się tylko niuansami i zasadniczo można je sobie podarować. 5 jakby strzelona z nudów, 12 też nic specjalnego... Tyle zdjęć, a żadnych emocji z ławki, żadnej piłki w koszu, widowni też jakby nie było...
    Mniej zastanawiaj się nad ew. niedoświetleniem, bo to i tak da się podciągnąć do granic jakości druku z roli, a bardziej nad emocjami i informacjami, jakie powinny wyciekać z tych zdjęć.


    Pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vadim Zobacz posta
    1, 6, 7 różnią się tylko niuansami i zasadniczo można je sobie podarować. 5 jakby strzelona z nudów, 12 też nic specjalnego... Tyle zdjęć, a żadnych emocji z ławki, żadnej piłki w koszu, widowni też jakby nie było...
    Mniej zastanawiaj się nad ew. niedoświetleniem, bo to i tak da się podciągnąć do granic jakości druku z roli, a bardziej nad emocjami i informacjami, jakie powinny wyciekać z tych zdjęć.


    Pozdrawiam
    Następnym razem postaram się pokazać więcej emocji (także poza boiskiem)
    Dzieki za sugestie

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •