Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez trespasser Zobacz posta
    Dziekuję bardzo za szybką odpowiedź. Niepokoi mnie to strasznie że nowy aparat a już nie działa.
    jeszcze raz - z aparatem wszystko OK - nie działa użytkownik nie czytając instrukcji (tak dokładnie od deski do deski) czego dowodem jest ta wypowiedź:

    Cytat Zamieszczone przez trespasser Zobacz posta
    Przestraszyłem się, bo w instrukcji r11 to błąd i zalecają zgłosić się do punktu. No ale ten symbol nie miga.
    Ostatnio edytowane przez kronos28 ; 25-02-2008 o 21:42
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  2. #12

  3. #13
    Rozmowny Awatar ptero
    Dołączył
    08 2007
    Miasto
    Korków (dawniej Kraków)
    Posty
    371

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jamirq Zobacz posta
    mili jesteście....
    tak to już jest, każdy odpowiada z lekką dozą sarkazmu, ba ma chyba w pamięci cwanona 40d nie nagrywającego filmików
    Do autora postu: WSZYTKO JEST OK,
    PS.
    JA tyż nie umiem czytać instrukcji
    Ostatnio edytowane przez ptero ; 25-02-2008 o 21:55
    Innych mrok pogardy okryje-Jak oni sami w haniebnym milczeniu-ołtarze pradawne ojców porzucili-siebie,dzieci swoje i rasę-na zatracenie skazując-prochy wasze to już wiatr i niepamięć!

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez autograf Zobacz posta
    Ależ to była reposta!



    DO AUTORA: Z Twoim aparatem jest wszystko w porządku!
    riposta

  5. #15
    Rozmowny Awatar ptero
    Dołączył
    08 2007
    Miasto
    Korków (dawniej Kraków)
    Posty
    371

    Domyślnie

    Poprawione
    Innych mrok pogardy okryje-Jak oni sami w haniebnym milczeniu-ołtarze pradawne ojców porzucili-siebie,dzieci swoje i rasę-na zatracenie skazując-prochy wasze to już wiatr i niepamięć!

  6. #16

    Domyślnie No bardzo ciekawy watek Panowie

    NIKON D-70s, grip, Sigma 70-300, Sigma 24-70, Nikkor 28-80, SLIK PRO 700DX, COKIN, Extreme III i kilka filterkow

  7. #17

    Domyślnie

    zapewne masz któryś z obiektywów kitowych, czyli ostrzą mniej więcej od 40cm czyli ostrzą z bliska :P to nie kompakt który ostrzy od 1cm, moja tokina 50-135 ostrzy od 1m i tu niespodzianka dopiero

    tylko się nie obrażaj tym co napiszę, ja bym ci radził sprzedać tego nikona i kupić jakiegoś porządnego kompakta albo hybrydę, a resztę $ zaoszczędzić albo pójść na piwko z kolegami, mniej problemów
    a jeżeli chcesz koniecznie zostać przy lustrzance, to przeczytaj instrukcje i od aparatu i od obiektywu, ale całe, a nie tylko wybrane strony

    i tak na przyszłość: jak coś w środku zacznie grzechotać to normalne, to grzechocze czujnik położenia aparatu, jak w wizjerze pokażą się "rysy" to też normalne to ścieżki doprowadzające zasilanie do pól ostrości
    D80, Tk 12-24/f4, T 17-50/f2.8, Tk 50-135/f2.8, N 70-300G

  8. #18

    Domyślnie

    tak dziala marketing, ultimate debilator.
    5 more minutes Turkish!

  9. #19
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie

    No to koledzy sobie pojechali po niubis Lepiej na duszy ? Nie żebym się nie zgadzał z postem Kronosa, że instrukcja ważną rzeczą, jest tyle, że wiem jak to jest z jej czytaniem. Błąd kolegi polega na tym że zamiast "kiedy trwoga to do instrukcji" zastosował "kiedy trwoga to na forum" co zaowocowało tym co wyżej.

    Jak już pisali koledzy aparat jest ok. Obiektywy mają różną odległość minimalnego ostrzenia. W związku z tym jedne będą ostrzyć od 10cm a inne dopiero od 1 metra jak Tokina kolegi who. Jeśli dobrze zrozumiałem martwi cię korekta dioptrii w wizjerze - nie potrzebnie - ona dość ciężko pracuje i jest to normalne - w moich obu Nikonach jest podobnie. Błyskawica oznacza że aparat domaga się doświetlenia lampą błyskową bo rejestrowane przez czujniki światło jest niewystarczające do prawidłowego naświetlenia klatki a symbol R11 oznacza że tyle zdjęć aparat jest w stanie zmieścić w buforze czyli niezależnie od szybkości zapisu karty tyle zdjęć jeszcze zrobisz zanim będziesz musiał przerwać fotografowanie i poczekać aż zdjęcia zostaną przeniesione z pamięci - nazwijmy to - podręcznej aparatu na nośnik jakim jest karta.
    Koledzy mimo że robią sobie z Ciebie podśmiechujki to mają jednak zdecydowanie rację - przeczytaj instrukcję aparatu i szkieł - pozwoli Ci to w przyszłości oszczędzić sobie wiele stresu.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez trespasser Zobacz posta
    Przestraszyłem się, bo w instrukcji r11 to błąd i zalecają zgłosić się do punktu.
    Mnie to intryguje - gdzie Kolega to wyczytał?
    Krzysztof Paszkiewicz

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •