Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42
  1. #1

    Domyślnie Nikon D80 i karta pamięci Sandisk SDHC 4 GB Extreme III

    Witam !

    Jestem zainteresowany opinią na temat współpracy kart typu SDHC z Nikonem D80.
    Czy ktoś z Was używa wymieniony w temacie zestaw ?

    Pozdrawiam
    Marek Kloska
    www.twoje.com

  2. #2

    Domyślnie

    Tak,
    jakiś tydzień temu kupiłem tę kartę w sklepie Fotojoker. Do zestawu dołożyli czytnik kart, gdyż jest on inny nich w dotychczasowym standardzie. Z D80 karta śmiga aż miło. Spokojnie możesz kupić.

    Pozdrawiam
    Yoora


    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  3. #3

    Domyślnie

    Dziękuję za szybką odpowiedź i poradę
    STRONA - BLOG - VIDEO D300s,D80,N50f1.8,T17-50f2.8,SB-800,Manfrotto 055Xprob.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yoora Zobacz posta
    Tak,
    Do zestawu dołożyli czytnik kart, gdyż jest on inny nich w dotychczasowym standardzie.
    to zwykłe czytniki, które czytają SD nie przeczytają SDHC, czy aby się nie mylisz? dziwne...
    Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
    wigi.pl

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wigi Zobacz posta
    to zwykłe czytniki, które czytają SD nie przeczytają SDHC, czy aby się nie mylisz? dziwne...
    Mój zwykły czytnik od SD nie chciał czytać SDHC - dlaczego tak jest nie wiem.

    A jeśli idzie o pytanie, to używam D80 z Sandiskiem 4gb sdhc i nie ma żadnych kłopotów.
    NIKON
    I powiedział Pan: "A gdyby pytali o mnie ateiści... to mnie nie ma!"

  6. #6

    Domyślnie

    Witam,

    Potwierdzam powyższe opinie. Karta śmiga aż miło. Co do czytnika to SDHC ma inny standard zapisu więc wymaga zgodnego z nim czytnika. Więc albo zgrywamy dane przez aparat, albo przez czytnik zgodny z SDHC. Do tej karty dodają malutki czytnik SD/SDHC na usb więc nie ma się o co martwić.
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  7. #7
    Oszczędny w słowach Awatar pherni
    Dołączył
    02 2008
    Miasto
    Sosnowiec&Żywiec
    Posty
    16

    Domyślnie

    Witam! wczoraj chciałem kupić karte Sandisk SDHC 4 GB Extreme III do mojego D80 w sklepie Fotojoker lecz dowiedziałem sie że nie bedzie działać z moim Nikonem w zamian proponowano mi Sandisk 2GB Ultra II czy mają racje? jestem początkującym użytkownikiem D80 (5dni) czy w sklepie mają racje? proszę o odpowiedź i opinie znawców

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pherni Zobacz posta
    Witam! wczoraj chciałem kupić karte Sandisk SDHC 4 GB Extreme III do mojego D80 w sklepie Fotojoker lecz dowiedziałem sie że nie bedzie działać z moim Nikonem w zamian proponowano mi Sandisk 2GB Ultra II czy mają racje? jestem początkującym użytkownikiem D80 (5dni) czy w sklepie mają racje? proszę o odpowiedź i opinie znawców
    Przeczytaj uważnie poprzednie posty a odpowiedź przyjdzie sama

    Yoora
    Yoora


    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  9. #9

    Domyślnie

    W sobotę kupiłem D80 i dwie karty SDHC4GB i SD2GB, obydwie Extreme III.
    Działają super.

    Pozdrawiam
    STRONA - BLOG - VIDEO D300s,D80,N50f1.8,T17-50f2.8,SB-800,Manfrotto 055Xprob.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pherni Zobacz posta
    Witam! wczoraj chciałem kupić karte Sandisk SDHC 4 GB Extreme III do mojego D80 w sklepie Fotojoker lecz dowiedziałem sie że nie bedzie działać z moim Nikonem
    To weź do ręki instrukcję do D80, znajdź rozdział o kartach pamięci a dokladnie o SDHC, idz do FJ, pokaż palcem odpowiedni fragment i powiedz im że są głupi

    Producent wie lepiej.
    Dziewiąty najstarszy użytkownik forum.
    Sansa Clip 4 GB + Sennheiser PX100 II
    kekacz.blogspot.com

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •