Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Wieża ciśnień

    Witam wszystkich.
    Jest to mój debiut na forum nikona.
    Wczorajszy nocny wypad.


    PS Free (jedynie konwersja do BW i pomniejszenie)

    1.



    2.




    Konstruktywna krytyka mile widziana.


    Czas naświetlania 30s.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Druga wersja lepsza. I jeszcze trochę wyprostować w prawo

  4. #4

    Domyślnie

    Myślałem nad tym. Uważam jednak, że tak przechylona daje więcej dynamizmu, co współgra z pędzącymi chmurami

    dzięki

  5. #5

    Domyślnie

    Witam.
    Pierwsze bym trochę przekadrował nie podobają mi się te "malunki", pomysł fajny.

  6. #6

    Domyślnie

    dziękuję

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tymoteuss Zobacz posta
    Myślałem nad tym. Uważam jednak, że tak przechylona daje więcej dynamizmu, co współgra z pędzącymi chmurami

    dzięki
    tyle ze u ciebie krzywizna wygląda bardzo przypadkowo, jezeli juz powinna byc bardziej zdecydowana, dowodząca temu ze bylo to przemyslane i swiadome, a tak jest krzywa i tyle

  8. #8

    Domyślnie

    za jacoslavght. krzywizna wiezy za malo zdecytowana. na 1 niebo bardzo mi sie podoba (dynamiczne chmury, gwiazdy) ale kolor wiezy juz nie za bardzo. 2 wogole do mnie nie przemawia. kawalek wierzy i wierzcholki drzew. pozdrawiam
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  9. #9

    Domyślnie

    [QUOTE=sea21; ...ale kolor wiezy juz nie za bardzo...[/QUOTE]

    Bardzo dobrze, że zwróciłeś na to uwagę. Na zdjęciu w ogóle nie jest poprawiany balans bieli. Tak wygląda NEF. Nie mogłem się zdecydować czy zostawić tak, czy zrobić prawidłowy balans bieli. W takim razie poprawiam

    Co do drugiego zdjęcia: To są krzaczki . Kadrowałem leżąc. Tyle poświęcenia na marne .

    Ok jak znajdę chwilkę wolnego czasu to wstawiam 1. z poprawionym balansem bieli i 2. prostą wersję

    dzięki pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie

    swoja droga w mojej miejscowosci tez jest wierza cisnien i za cholere nie wiem jak do niej podejsc pozdrawiam.
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •