Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 54
  1. #1

    Domyślnie SIGMA 30/1,4 kontra NIKKOR 35/2 D

    mam prośbe i pytanie o Wasze opinie i doświadczenia z tymi obiektywami plus body cyfrowe ?ponieważ zastanwaim sie czy warto dokupic do mojego zestawu aby uzupełnić brak 50mm(z D70s) . pozdarwiam i dziekuje z góry
    1Gb ; 055PRO + 141RC

  2. #2

    Domyślnie

    Sigmy do 90x'a nie podepniesz, chyba że będziesz chciał przestudiować zjawisko zwane winietowaniem

  3. #3

    Domyślnie

    Czornyj raczej zastanwaim sie nad podpieciem tego obiektywu do D70s zamiast 50
    1Gb ; 055PRO + 141RC

  4. #4

    Domyślnie

    Chodziło mi o to, że Nikkora będziesz mógł używać jako standardu do cyfry i świetnego szerokiego kąta do slajdu. A Sigma - to już tylko cyfra...

  5. #5

    Domyślnie

    Czornyj, ma racje bo sigma jest tylko D. Nie znam Nikkora ale mam ta sigmę. powiem tylko tyle, 1.4 a 2 to wielka róznica w pewnych sytuacjach. Gdybym miał wybierać , a ceny były by podobne(nie znam ceny nikkora) to bez zastanowienia sigma ze wzgledu na światło bo reszty o nikkorze poprostu nie wiem.

  6. #6

    Domyślnie

    Ja wzialem sigme i jestem zadowolony. Jak poszukasz na forum to znajdziesz moje posty z testowymi zdjeciami. Oczywiscie jesli kiedys nabede FF Nikona bedzie problem, ale kiedy to bedzie ?
    D70 | N 18-200VR | S 30 1.4 HSM | Tamron 90 F2.8 Di | SB-600 i poki co koniec zakupow

  7. #7

    Domyślnie

    zaraz poszukam,bo jestes ciekaw zdjec tego obiektywu
    1Gb ; 055PRO + 141RC

  8. #8

    Domyślnie

    też juz pisałem ,na mojej stronce w reporterce jest sporo.Koncert Czyżykiewicza cały i Deluzion wiekszosć robione tą sigmą bez lampy przy f1.4-f2

  9. #9

    Domyślnie

    Leszeq mam pytanie czy nie masz kłopoty z ostrością fotogrfaujac na pełnej dziurze ??
    1Gb ; 055PRO + 141RC

  10. #10

    Domyślnie

    Na tej dziurze robie przy minimalnym świetle wiec muszę. Nie jest to super ostrosć ale w zypełnosci wystarczająca do ogladania nawet wiekszych formatów (pełny ekran). Moim zdanie f2 jest juz bardzo dobrze ale to moje zdanie.Dla mnie to rewelka szkiełko moze dlatego ,że nigdy nie miałem czegos takie. Teraz jest zapieta prawie na stałe. Przez nia sprzedałem kita 18-70

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •