Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Raynox 2020 PRO

  1. #1

    Domyślnie Raynox 2020 PRO

    Czy ktos z szanownych kolegow uzywal kiedykolwiek i z jakimkolwiek obiektywem AF-S ten telekonwerter? kiedys mialem aparat Sony h1 i przez krotki czas ten telekonwerter i bardzo dobrze go wspominam teraz troszke sie zmienilo i jestem ciekawy czy uzywanie konwertera na obiektyw to dobry pomysl pomijajac wygode itp.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr_Z Zobacz posta
    Czy ktos z szanownych kolegow uzywal kiedykolwiek i z jakimkolwiek obiektywem AF-S ten telekonwerter? kiedys mialem aparat Sony h1 i przez krotki czas ten telekonwerter i bardzo dobrze go wspominam teraz troszke sie zmienilo i jestem ciekawy czy uzywanie konwertera na obiektyw to dobry pomysl pomijajac wygode itp.
    Napewno bedzie jakies pogorszenie obrazu. Jak powazne - musisz sprawdzic sam. Rozne szkla - rozne zachowanie.
    Po drugie - to dodatkowe obciazenie dla mechanizmu obiektywu. Trzeba uwazac.
    Kiedys widzialem jakas probke z tego konwertera + sigma 70-300APO, ale wiele nie moge na ten temat napisac, bo fotka byla pomniejszona znacznie.

  3. #3

    Domyślnie

    no wlasnie a moze ktos wie jak mocno mozna bezpiecznie obciazyc obiektyw? ja pytam pod katem Sigmy 55-200 4-5,6 hsm

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Złotoryja/Poznań
    Posty
    11

    Domyślnie ...

    Pozwolę sobie odświeżyć temat.
    Czy ktoś używał tego konwertera lub jego następcy (DCR-2025PRO)? Wydaje mi się, że ekonomicznie jest to wybór uzasadniony, a przynajmniej nie szalony. Ale co z praktyką? Chętnie wysłucham Waszych opinii.
    ~~ sapere aude ~~
    D60 + Nikkor 35/1.8 + 16-85 + Sigma 70-300

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •