Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Kilka pytań

  1. #1

    Domyślnie Kilka pytań

    Mam pytanko odnosnie nikona D80
    Czy jest w menu opcja blokady gornej wartosci iso w przypadku AUTOiso?
    Czy po podpieciu lampy zewnetrznej aparat sam przechodzi w ustawienia czasu 1/60 i iso 100?(tak jest w przypadku d40)?
    Dziekuje z gory za odpowiedz
    Canon Power Shot SX200 IS

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wojt@s!o Zobacz posta
    Czy jest w menu opcja blokady gornej wartosci iso w przypadku AUTOiso?
    Tak.

  3. #3

    Domyślnie

    Moze inaczej zadam do 2 pytanie
    Ustawiam Priorytet przeslony - aparat ustawia mi jakis czas, wpinam lampe.Czy czas zostanie taki sam jak przed wpieciem lampy, czy aparat ustawi krotszy?
    Canon Power Shot SX200 IS

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wojt@s!o Zobacz posta
    Moze inaczej zadam do 2 pytanie
    Ustawiam Priorytet przeslony - aparat ustawia mi jakis czas, wpinam lampe.Czy czas zostanie taki sam jak przed wpieciem lampy, czy aparat ustawi krotszy?
    W tym temacie masz odpowiedz na swoje pytanie:
    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=44186

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wojt@s!o Zobacz posta
    Moze inaczej zadam do 2 pytanie
    Ustawiam Priorytet przeslony - aparat ustawia mi jakis czas, wpinam lampe.Czy czas zostanie taki sam jak przed wpieciem lampy, czy aparat ustawi krotszy?
    w priorytecie przysłony pozostanie 1/60s, chyba że ustawiłeś coś innego w opcjach custom settings/flash shutter speed
    dostęp do krótszych czasów, a z lampą zewnętrzną również krótszych od czasu synchronizacji, masz w trybie S i M
    Ostatnio edytowane przez BugsBunny ; 16-12-2007 o 15:06
    "Kiedy wszystkie sposoby zawiodą, należy przeczytać instrukcję obsługi" - Murphy

  6. #6

    Domyślnie

    Dzieki wielkie.
    Pofatygowalem sie do FJ zeby sprawdzic jak to jest.
    Canon Power Shot SX200 IS

  7. #7

    Domyślnie

    Nie chciałem zakładac nowego tematu wied podczepie sie pod ten i zadam pytanko.
    Słyszalem ze jest możliwość zaprogramowania zwykłego, standardowego pilota telewizyjnego tak, zeby działał tez pod nikona. Wie ktoś czy to kompletna bujda czy może coś w tym jest? zależalo by mi na tym, wiec jak ktos ma jakies informacje to niech sie podzieli )
    _/) Sailing & Photography

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez invictus Zobacz posta
    Nie chciałem zakładac nowego tematu wied podczepie sie pod ten i zadam pytanko.
    Słyszalem ze jest możliwość zaprogramowania zwykłego, standardowego pilota telewizyjnego tak, zeby działał tez pod nikona. Wie ktoś czy to kompletna bujda czy może coś w tym jest? zależalo by mi na tym, wiec jak ktos ma jakies informacje to niech sie podzieli )
    Czy pilota TV to nie wiem, ale da sie np. Pocketa PC

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wojt@s!o Zobacz posta
    Ustawiam Priorytet przeslony - aparat ustawia mi jakis czas, wpinam lampe.Czy czas zostanie taki sam jak przed wpieciem lampy, czy aparat ustawi krotszy?
    Na marginesie: na wszelki wypadek najpierw wpinaj lampę, a potem włączaj aparat i ustawiaj
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez invictus Zobacz posta
    Nie chciałem zakładac nowego tematu wied podczepie sie pod ten i zadam pytanko.
    Słyszalem ze jest możliwość zaprogramowania zwykłego, standardowego pilota telewizyjnego tak, zeby działał tez pod nikona. Wie ktoś czy to kompletna bujda czy może coś w tym jest? zależalo by mi na tym, wiec jak ktos ma jakies informacje to niech sie podzieli )
    Nie bujda. Działają. Kupujesz pilota uni za 15-20 PLN. Programujesz zgodnie ze specyfikacją (najczęściej urządzenia Sharp, Thomson, Sanyo) i powinno działać.
    طالب مع S5Pro Metze Stronka* MyPort

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •