Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1

    Domyślnie Prawdziwe oblicze

    Nie zawsze wiemy z kim zyjemy pod jednym dachem...

    [center:5a2342cea1] [/center:5a2342cea1]

  2. #2

    Domyślnie

    ciekawe - złość, szaleństwo - tylko powinna być większa burza włosów na głowie
    boli mnie kolano czasem

  3. #3

    Domyślnie

    ... pewnie już miała serdecznie dość

    pozdrawiam
    Arkadiusz Pytlas vel golden

  4. #4

    Domyślnie

    No bardzo super. Swietne. Duzo ekspresji, swiatelko jak zwykle super, ale tu akurat sie nie dziwie bo Piotr ma duzo swiatla do dyspozycji , i co wiecej..pozwole sobie zauwazyc ze modelka ma piekny profil zabkow. Wlosy w akcji. Dodaja ruchu w kadrze. W sumie to wyszlo ze same ochy i achy.
    "Używaj serca i umysłu po to, aby wspomagać siebie i bliźnich dobrym słowem, życzliwością i budzić w nich zachwyt dobrem."

  5. #5

    Domyślnie

    to mi sie duzo bardziej podoba niz to wczesniejsze...co do wlosow jakies takie nijakie moze by zrobic z nich burze :P albo dodac wiaterku za pomoca suszarki ? ;] hmmm ja tu tylko sprzatam ;] fajna fota
    "taka będzie przyszłość.ktoś będzie odbierał nasze śmieci i jeszcze się cieszył" A.Stasiuk

  6. #6

    Domyślnie

    shakk: jak nijakie ? no przyznasz, ze poukladane to onie nie sa. Sa troche w akcji i fruwaja troche.. z tylu widac latajace kedziorki. chociaz pomysl z wiatraiem..no trzeba by bylo to zobaczyc, ale i tak jest ok.
    "Używaj serca i umysłu po to, aby wspomagać siebie i bliźnich dobrym słowem, życzliwością i budzić w nich zachwyt dobrem."

  7. #7

    Domyślnie

    ja sie nie znam;] fotka bardzo wporzadku choc zobaczylbym ja wlasnie z sssuarkom :P czy wiatrakiem czy innym ustrojstwem tak bardziej zadziornie by chyba bylo...ale to czysto teoretycznie ;]
    "taka będzie przyszłość.ktoś będzie odbierał nasze śmieci i jeszcze się cieszył" A.Stasiuk

  8. #8

    Domyślnie

    Swietna fotka i doskonale "poprowadzona" modelka
    Pozdrawiam
    Waldek
    ---------------------
    www.foto-front.com


    aparat i psy

  9. #9

    Domyślnie

    taaa admin, trzeba sie bylo zapytac przed zakupem tego d200
    Andrzej

  10. #10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •