Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Czarno białe

  1. #1

    Domyślnie Czarno białe

    czy to sie da ogladac ?


  2. #2

    Domyślnie

    Janusz ja sam nie jestem ekspertem od B&W, ale wydaje mi się, że powinieneś trochę kontrast zmniejszyć. Mi bije to po oczach.
    Może daj to w kolorze
    Pozdrawiam Krzysztof M.
    Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....

  3. #3

    Domyślnie

    można spojrzeć ale oglądać dłużej się nie da.... przekombinowałeś moim zdaniem.
    A sam kadr - hmm albo w tej wersji nie da się docenić jego zalet albo tak generalnie nie jest jakiś wybitny. Zatem może kolor dałby temu zdjeciu szansę....
    "Nie istnieje takie zdjęcie, którego nie można było zrobić lepiej" - ja
    Mój niekomercyjny link

  4. #4

    Domyślnie

    Prosimy o kolor.
    Nikon D3 D300s D500 + dużo chęci i mało czasu.
    Pozdrawiam Marek

    Grupa FOTOKUJAWY

    www.frontera.com.pl

  5. #5

    Domyślnie

    moje pierwsze czarno -biale i niestety plama !!! brak umiejetnosci ,uczyc sie uczyc i uczyc -najlepiej od JM

    ps podmienilem na mniej bijace po oczach ale i tak kicha

  6. #6
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Takie carno białe da się ocywiście oglądać, ale faktycnie lepiej byłoby, gdybyś nie tyle zwięksył kontrast (chocias to tes), ale pzede wsystkim białe zrobił białe, a nie takie bzydko sare.



    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    No dobra, ktoś zedytował tytuł posta (który poprzednio brzmiał 'carno białe', co stanowiło miłą odmianę ), zatem teraz mój powyższy post wygląda zgoła dziwnie...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bombel Zobacz posta
    Takie carno białe da się ocywiście oglądać, ale faktycnie lepiej byłoby, gdybyś nie tyle zwięksył kontrast (chocias to tes), ale pzede wsystkim białe zrobił białe, a nie takie bzydko sare.
    dobre ha ha

  8. #8

    Domyślnie

    Ja jednak wolę kolor, nie lubię B&W i trudno mi ocenić obiektywnie .
    Na pewno wywołam moim stwierdzeniem masę krytycznych wypowiedzi miłośników B&W, ale barwa w fotografii jest wspaniałym osiągnięciem i po co to psuć.
    SORRY ale takie jest moje skromne zdanie.

  9. #9

    Domyślnie

    Janusz,a Cię napadło na b&w...?.Fajne masz kolorowe....
    Nie lubię b&w i ....zimy..,ale ja to wczesny amator jestem bez wysublimowanego smaku.
    Pzdr
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  10. #10

    Domyślnie

    a jakos tak ?-ale to paradoks ,bo ja rowniez nie przepadam za B/W chyba ze zrobione naprawde dobrze -no "stary juz jestem "tak mi ostatnio powiedziala moja czteroletnia wnuczka (przy jakiejs okazji) czyli te jedną czarno-biala pomylke mozecie mi wybaczyc ! ?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •