Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie Wrześniowe Tatry

    Witam.
    Parę fotek z wrześniowego weekendowego wypadu w Tatry. Mój debiut w tej kategorii na forum, więc proszę o jakieś konstruktywne uwagi Jestem przygotowany na wszystko...

    1. Widok ze Szpiglasowej Przełęczy na część słowacką:



    2. Na Szpiglasowej


    3. Dolina Roztoki




    Jeśli się spodobają to może jeszcze coś znajde ciekawego
    Pzdr4all

  2. #2

    Domyślnie

    Eeeh... czy naprawdę nikt nic nie napisze? Liczyłem na choć odrobinę zainteresowania, a tu nic.
    Jeżeli jest tak źle to naskrobcie co i jak poprawić, po to chyba między innymi wystawia się foty na forum.
    Czekam dalej cierpliwie

    Pzdr

  3. #3

    Domyślnie

    1 podoba mi sie, tylko odszumilbym troche
    2 - te kijki to na kiego groma? psuja tylko zdjecie.
    3 nie podoba mi sie , nie wiem czemu.

  4. #4

    Domyślnie

    1- jak dla mnie perspektywy brak, fota wyszła zupełnie płasko. Podejrzewam, że w rzeczywistości widziałeś zupełnie coś innego, niż udało Ci się zarejestrować na matrycy. Nie widzę tej dali, tego powietrza. Może to wina kadru, albo złego PP.
    2- Nadal sklepana perspektywa, no i jeszcze w kadr w DP włazi ta lina i coś ta jeszcze. Nie dało się tego pominąć?
    3- ot płynie sobie potok.
    Na pocieszenie nie widzę przpałów i braku szczegółów w cieniach

  5. #5

    Domyślnie

    fotograf, trzecie oko, dzięki za konstruktywny komentarz, właśnie o coś takiego mi chodzi.
    Co do PP to ciągle się uczę i muszę jeszcze próbować.

    Pzdr

  6. #6

    Domyślnie

    Dorzuce jeszcze jedno żeby rozruszać temat Może to się spodoba?
    Tylko tym razem krzyczcie

    4. Widok na Siedem Granatów


    Pzdr

  7. #7

    Domyślnie

    tak jak koledzy wyzej troche to plaskie wszystko brak tej dali, przestrzeni
    na 2 trzeba bylo albo goscia wywalic wogole z kadru albo pokazac go calego wpatrzonego w dal
    Nikon D80 l S 17-70 Macro HSM l N 50/1.8 l T 55-200 l SB400 l kilka filtrów i duze checi

  8. #8

    Domyślnie

    dolina roztoki byłaby bardziej tajemnicza gdybyś rozmył wodę (dłuższy czas migawki) a tak to normalny widoczek z dominacją zieleninki. Zdjęcia ładne i poprawne (oprócz dwójki) ale nie wnosżą nic nowego.

  9. #9

    Domyślnie

    jak przyciemnisz Dolinę Roztoki (No3) będzie dobre zdjęcie
    jeszcze tylko wyprostować horyzont i może pozbyć się kontrastu

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aberrator Zobacz posta
    dolina roztoki byłaby bardziej tajemnicza gdybyś rozmył wodę (dłuższy czas migawki) a tak to normalny widoczek z dominacją zieleninki. Zdjęcia ładne i poprawne (oprócz dwójki) ale nie wnosżą nic nowego.
    Wiem, że typowe foty potoków robi się z długim czasem, tego nie musisz mi tłumaczyć, ale akurat to zdjęcie robione było jak już wracaliśmy i zabrakło chęci do odpinania i rozkładania statywu. Może innym razem

    Cytat Zamieszczone przez jchyra Zobacz posta
    jak przyciemnisz Dolinę Roztoki (No3) będzie dobre zdjęcie
    jeszcze tylko wyprostować horyzont i może pozbyć się kontrastu
    Dzięki Jarku za radę. Poszedłem w tą stronę i moimi nikłymi umiejętnościami w PS uzyskałem takie coś:


    Nie wiem czy o to dokładnie chodziło, ale chyba klimat nieco się polepszył na tym zdjęciu, a i do rzeczywistości chyba bliżej.

    Pzdr i dzięki za zainteresowanie. Może jeszcze parę zdań na temat 4. ?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •