Close

Strona 24 z 25 PierwszyPierwszy ... 1422232425 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 243
  1. #231

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muflon Zobacz posta
    Rzecz jest o tyle ważna do ustalenia, że Wy... to już w zasadzie wyjeżdżacie jakoś teraz, nie?
    No niestety ale wlasciwie to juz godziny odliczamy Ja odliczam do 10:00 aby wyjsc z pracy, a pozniej to pociag, samochod, samochod, pociag i juz z górki.... w górki


  2. #232

    Domyślnie

    ja tez za niedlugo wsiadam w pociag

    ps Muflon dalej masz ten sam numer telefonu? Z ogórkami kiszonymi to poważnie mówiles bo tego u mnie dostatek
    Aviation Photography by Qna
    Grillowane marchewki, alpejskie szerszenie w bitej śmietanie i wulkan w sosie bałkańskim

  3. #233

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Qna Zobacz posta
    ps Muflon dalej masz ten sam numer telefonu?
    O ile to ten: (+41) 79 2948241 to tak
    Cytat Zamieszczone przez Qna
    Z ogórkami kiszonymi to poważnie mówiles bo tego u mnie dostatek
    Śmiertelnie poważnie. Weź ile się da, mogą nawet zostać na dole, przepakuję po południu do mojego samochodu.

  4. #234

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muflon Zobacz posta

    Śmiertelnie poważnie. Weź ile się da, mogą nawet zostać na dole, przepakuję po południu do mojego samochodu.
    A grzybki marynowane w occie chcesz zbiór własny - nietrujące ?
    Trzeba ratować rodaków na obczyźnie

  5. #235

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muflon Zobacz posta
    No to tak jak mówię: ja postaram się przyjechać na parking (gdziekolwiek on będzie, ale to jest max. 30min różnicy piechotą) o 4 i dojdę pod Alpengasthof. Rzecz jest o tyle ważna do ustalenia, że Wy... to już w zasadzie wyjeżdżacie jakoś teraz, nie?
    Mi pasuje bo coprawda hesja chicał juz koło 4 lub nawet przed 4 wychodzić ale po pierwsze tp śniadanko o tej 4 kusi bo to jednak coś ciepłego się wypije i zje a dwa pod Twoim przewodnictwem też łatwiej i szybciej dojdziemy gdzie trzeba więc nie ma co wariować, tak więc jak 4 po 4 byłbys na miejscu to super - Twój telefon zapisałem zresztą Hesja tez ma i najwyżej się o świcie zdzownimy

  6. #236

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MarS Zobacz posta
    A grzybki marynowane w occie chcesz zbiór własny - nietrujące ?
    Grzybki to bardziej dla żony - ja nie jadam

    Cytat Zamieszczone przez MarS Zobacz posta
    Mi pasuje bo coprawda hesja chicał juz koło 4 lub nawet przed 4 wychodzić ale po pierwsze tp śniadanko o tej 4 kusi bo to jednak coś ciepłego się wypije i zje a dwa pod Twoim przewodnictwem też łatwiej i szybciej dojdziemy gdzie trzeba więc nie ma co wariować, tak więc jak 4 po 4 byłbys na miejscu to super - Twój telefon zapisałem zresztą Hesja tez ma i najwyżej się o świcie zdzownimy
    Wiesz, ze mną to jest tak, że jak mówię "będę o 4" to najczęściej jestem 3:30 Spoko, będzie dobrze. To wszystko i tak jest liczone ze sporym zapasem, a ja będe chciał dojechać jak najszybciej - w końcu mi też zależy na zobaczeniu wschodu słońca na KP, nie?

    BTW, będę z kolegą (mówi po angielsku). I udało mi się domowymi sposobami reanimować body Yippie

    Przygotowałem taką mapke - wydrukuję Wam to w odpowiedniej ilości egzemplarzy i rozdam na miejscu. Na szlaku raczej nie będziemy iść zwartą grupą, ale raczej kazdy swoim tempem, także może się przydać.

  7. #237

    Domyślnie

    Ja zaraz ruszam do Sigma Centrum w Sopocie, a z tamtąd pociągiem do Szczecina około 19 Szczecin do zobaczenia

  8. #238
    Sławomir Szychowski Awatar Sl@wcio
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Golczewo/Szczecin
    Posty
    2 054
    Wpisów
    6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Musashi_Miyamoto Zobacz posta
    Ja zaraz ruszam do Sigma Centrum w Sopocie, a z tamtąd pociągiem do Szczecina około 19 Szczecin do zobaczenia
    Juz o 19-tej w Szczecinie? Jakbys wysiadł w Szczecin Dabiu, to wyskoczyłbym po Ciebie zeby Ci się krzywda nie stała

  9. #239

    Domyślnie

    No to Panowie do roboty i nie wracać mi bez dobrych zdjęć Jeszcze raz życzę wam udanej wyprawy!


    pozdrawiam

    Dyziek

  10. #240

    Domyślnie

    No to ja wyruszam w Swoja podroz... chwilowo do miasta Łodzi...


Strona 24 z 25 PierwszyPierwszy ... 1422232425 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Świrów Lotniczych zapraszamy do... AA :)
    By hesja in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 73
    Ostatni post / autor: 25-05-2010, 04:29
  2. Chcecie wiecej Axalp?? No to prosze bardzo... Axalp 2009
    By deoc in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 26-10-2009, 09:04
  3. Propozycja dla kogoś kto ma własny biznes (business) w W-wie
    By haszz in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-02-2008, 00:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •