Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Adam1976
    Gość

    Domyślnie problem z opemus 6 pomocy !!!

    Jestem załamany. Zakupiłem na allegro ostatnio opemusa 6 i chciałem rozpocząć swoją przygodę z chemią. Jednak po dokładnym obejrzeniu sprzętu okazało się że zębatka podnośnika nie ma trzech zębów (zębatka poruszająca się po liniowej zębatce kolumny) - więc z ustawianiem ostrości @#$%. Co teraz zrobić ?? Serwisu nie ma, a o częściach zamiennych w sieci nikt nie słyszał. Może ktoś z forum ma opemusa 6 na części - chętnie ten element odkupię, a może macie inne pomysły.

    Z poważaniem
    Adam

  2. #2

    Domyślnie

    frezarka CNC i jakis warsztat slusarski

  3. #3
    Adam1976
    Gość

    Domyślnie zębatka opemus 6

    Cytat Zamieszczone przez dinox Zobacz posta
    frezarka CNC i jakis warsztat slusarski
    I zapłacę za zębatkę więcej niż za powiększalnik.
    Dziękuję za takie rady i inne typu kawałek drewna i pilnik.
    Pozdrawiam
    Adam

  4. #4

    Domyślnie

    zwróć sprzedawcy z allegro proste. albo niech ci dośle nowa zębatkę
    ''Fotografia jest lekarstwem na moją fascynację światem''

  5. #5
    c-man
    Gość

    Domyślnie

    Jeśli nic o tym nie było na aukcji - wal od razu skargę na Allegro - masz prawo. Potem mail do faceta że skarga poszła, i że chcesz zwrot. Powinno zadziałać.

  6. #6
    Adam1976
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez clostermann Zobacz posta
    Jeśli nic o tym nie było na aukcji - wal od razu skargę na Allegro - masz prawo. Potem mail do faceta że skarga poszła, i że chcesz zwrot. Powinno zadziałać.
    A może jakieś inne pomysły - jest to przecież najbardziej wrażliwy element Opemusa - ktoś musi mieć takie zębatki, byłem u tokarza i krzyknął 200 zł/szt. Lekki szok. Może jednak ktoś ma coś takiego do odsprzedaży. Nie ma w Polsce serwisu? Czeskiego nie znam, więc kontakt z fabryką odpada.

    Pozdrawiam
    Adam
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 17-03-2010 o 15:56 Powód: lit.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adam1976 Zobacz posta
    A może jakieś inne pomysły - jest to przecież najbardziej wrażliwy element Opemusa - ktoś musi mieć takie zębatki, byłem u tokarza i krzykną 200 zł / szt. lekki szok. Może jednak ktoś ma coś takiego do odsprzedaży. Nie ma w Polsce serwisu ?? czeskiego nie znam więc kontakt z fabryką odpada.

    Pozdrawiam
    Adam
    Zobacz tu: http://www.allegro.pl/item213378620_...6_czesci_.html . Aukcja się zakończyła, ale możesz się zapytać.
    Dobry fotograf to i Nikonem potrafi zrobić zdjęcie

  8. #8
    Adam1976
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zorki Zobacz posta
    Zobacz tu: http://www.allegro.pl/item213378620_...6_czesci_.html . Aukcja się zakończyła, ale możesz się zapytać.
    Dziękuję, napisałem
    Pozdrawiam
    Adam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •