Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Jak zdemontować przycisk spustu migawki w D50?

    Wróciłem właśnie z Tunezji i mam problem z aparatem. Po zdjęciach na plaży i w ogóle po zdjęciach w niezliczonych ilościach piasku pojawił się problem z naciskaniem migawki. Właściwie to nie jestem pewien na 100% czy to wina piasku ale objawy na to wskazują. Wg mnie pod przycisk spustu migawki mogło dostać się ziarenko piasku, które blokuje drogę między przyciskiem a elektroniczną lub mechaniczną częścią, która się pod nim znajduje. Co prawda daje się robić zdjęcie ale trzeba wręcz (nie za każdym razem) użyć siły żeby zrobić zdjęcie. Stąd moje pytanie, czy możliwy jest w warunkach domowych demontaż tego przycisku w celu wyczyszczenia tego co się pod nim znajduje? Jeśli tak to proszę o radę jak się do tego bezpiecznie zabrać? Pozdrawiam.
    pozdrawiam
    Tomek

  2. #2

    Domyślnie

    http://www.spiewakowie.com/download.php?list.18

    Jak juz bedzie pobrana prosze dać znać .... raczej wylaczam ten download zeby nie budzic zbednych sensacji

  3. #3

    Domyślnie

    Pobrałem. Wielkie dzięki. Mam nadzieję, że uda mi się to zrobić.
    pozdrawiam
    Tomek

  4. #4

    Domyślnie

    Przejrzałem instrukcję ale odnośnie przycisku migawki jest tylko rysunek z jakich elementów się to składa. I nie wiem czy przycisk jest wciskany czy wkładany tam na jakiejś innej zasadzie. Może ktoś już to wyjmował? Nie chcę czegoś wyłamać.
    pozdrawiam
    Tomek

  5. #5

    Domyślnie

    Dzieki za namiary. Bede dzialal.

    edit: pomylilem wpisy odp. odnosnie mojego watku
    Ostatnio edytowane przez Igorsky ; 14-08-2008 o 20:35
    >>> Pozdrawiam <<<

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •