Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Skoczek

  1. #1

    Domyślnie Skoczek

    Bardzo proszę o opinię na temat tak skadrowanego zdjęcia.
    Czy przez to, że nie udało się uchwycić twarzy , to takie zdjęcie trzeba zaliczyć do nieudanych?

    Nie mam obiektywnego zdania, ponieważ ten "latawiec" to mój pierworodny i prawie wszystkie zdjęcia z jego udziałem wydają mi się dobre , dlatego jeszcze raz proszę o krytykę.

    fx i 10,5; 85; 14-24; 24-70; 80-200 af-s; SB-600 i 900

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tatar Zobacz posta
    ... ponieważ ten "latawiec" to mój pierworodny i prawie wszystkie zdjęcia z jego udziałem wydają mi się dobre .
    i to jest zrozumiałe ze emocjonalnie podchodzisz do takich zdjęć, dla nas osób już postronnych takie zdjęcie nie wywołuje takich emocji, zdjęcie hmm nawet nie wiem czy kwalifikuje sie jako albumowe, po prostu ot pstryknięte...

    chcesz fotografować swoja pociechę, spróbuj złapać radość dziecka, czy smutek, beztroskę, zaciekawienie itp.... coś co będzie "mówiło" z takiego zdjęcia ... nie tylko dla Ciebie ale dla nas czyli wszystkich tych którzy nie maja żadnego powiązania emocjonalnego...

    pozdrawiam
    D7200

  3. #3

    Domyślnie

    Dobre rady. Nawet w przypadku tego zdjęcia gdybyś kadrował inaczej - np. z przodu, tak żeby było widać wyraz twarzy, to mogłoby być lepiej.

  4. #4

    Domyślnie

    Ten kadr nie był zaplanowany, po prostu nie zdążyłem przejść z drugiej strony
    Interesowało mnie tylko, czy pomimo ewidentnie złego kadrowania, to zdjęcie może być interesujące dla osób postronnych.
    Ale raczej chyba nie
    Wielkie dzięki za uwagi!
    fx i 10,5; 85; 14-24; 24-70; 80-200 af-s; SB-600 i 900

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •